Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elengednétek a kisgyermeketeke...

Elengednétek a kisgyermeketeket két napra a nagyszülőkhöz?

Figyelt kérdés

Anyai nagyszülőkről van szó, akik imádják a kis unokájukat. A kisfiam két éves. Heti rendszerességgel szokott ott aludni, anyukámék szinte könyörögnek, ahogy közeledik a hétvége, hogy engedjük el a kisfiunkat. Örömmel engedjük, a fiunk él-hal a nagyszüleiért, telve élményekkel jön haza mindig. De eddig még csak 1-1 éjszakát aludt ott. Ma anyukám azt kérte, hogy engedjük el péntektől vasárnapig, ugyanis jön a hosszú hétvége, a nagyapa sem dolgozik, programokat szerveznének hármasban. Egyébként sosem szokott gond lenni, még csak nem is emleget minket a kisfiunk, annyira jól érzi magát.

Félek, hogy nekem már egy nap után őrülten hiányozna. A férjem is gyakran szokta emlegetni, Neki is nagyon szokott hiányozni.

Láblóbálás meg hámból kirúgás nem lenne, van egy 3 hónapos kislányunk is, aki mellett még nem megy.

Mi a véleményetek?


2015. ápr. 29. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Elengednem. Igazabol nem is a gyerekert aggodsz, hanem sajat magad miatt. Nyugi tuleled es jot tesz majd neked is. Ugy veszem eszre itt gyakorin, hogy a levalas sokkal inkabb nehezebb az anyukaknak mint a gyerekeknek. :P Fel a fejjel!
2015. ápr. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Én elengedném.

Anyuval, anyósékkal is nagyon jóban van a fiam, 2,5 éves. Múltkor azt mondta, hogy "anya, hagyj itt, itt maradok mamánál" :))))

Ha jól megvannak, nem félted a gyerkőcöt, akkor szerintem engedd el.

2015. ápr. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
El, az enyém rendszeresen tölt 1 heteket a nagyiéknál.
2015. ápr. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Elengedném. Magam miatt biztos nem tartanám otthon.
2015. ápr. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Persze, hogy elengedném. Inkább magad miatt gondolkodsz rajta te is. :)
2015. ápr. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Mi a lényegi különbség egy éjszaka és két éjszaka között? Ne hari, de szerintem ez a kérdés, amit kiírtál, nem a kisgyerekedről, hanem rólad szól. :I
2015. ápr. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Részben:-)

Igen, igaz, tartok tőle, hogy nagyon ránk tör majd a hiánya az első nap után, de azért nem akkora baj ez:-) Hát, szeretjük a fiunkat, öröm Vele minden perc!

Meg picit attól is tartok, hogy a kisfiunk nem érzi-e majd azt, hogy lepasszoltuk /nyilván nem ezekkel a szavakkal magyarázná meg, hanem esetleg magára hagyva érezheti magát/. Én például imádtam a nagyszüleimet, rengeteget voltam náluk, de sok évig nem akartam ott aludni. Talán már felsőtagozatos iskolás voltam, amikor először ott aludtam. Egyszerűen hiányoztak a szüleim.

2015. ápr. 29. 14:48
 8/8 anonim ***** válasza:
25%
Nem. 2 éves, még pici.
2015. ápr. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!