Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha egy programon a gyerek...

Ha egy programon a gyerek telejesen mást akar nézni, mint ami a "fő látványosság"-hagyod, vagy próbálod meggyőzni, terelgetni arra felé?

Figyelt kérdés
gondolok itt olyanra például,hogy egy farmon,ahol olyan állat van ,amit ritkán látunk,de őt a kavics szedés,vagy a cica farka jobban érdekli.vagy egy rakás pénzt befizettek az állatkertbe,programokra,ő meg pl a játszótérnél elakad,ami mindenhol van.hagyod,vagy győzködöd kicsit?
2015. ápr. 29. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Ami sok pénzbe kerül, ott győzködöm, és igyekszünk haladni.

Ami kevés pénzbe kerül, vagy éppen ingyenes, ott nem terelgetem, esetleg csak megmutatom, mik vannak, aztán mindegy mit csinálunk.

2015. ápr. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyilván nem hagynám, hogy az állatkertben csak a kavicsodat nézeggesse. De ha időközben elkalandozik kicsit másfele az nem baj, csak épp azt is nézze meg amiért vittem, ha már kifizettem.
2015. ápr. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Megpróbálom nekik érdekessé tenni a programot, de már megtanultam, hogy csodát tenni nem tudok.

3 gyerkőcünk van és óhatatlanul előfordul, hogy egyiket másikat jobban leköti az ajtó zsanérja vagy egy szemtelenebb légy, mint a lovaskocsi vagy az elefánt. :) Ez van.

A drágább programokra csak azt a csemetét visszük, akit tényleg érdekel (pl Oldtimer kiállítás).

2015. ápr. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Állatkertben az én fiamat is jobban érdekelte a piros traktor, mint bármelyik állat. Pár hónappal később újra mentünk, és egész más volt a helyzet, megetette a bambikat, megsimogatta a kecskéket, nagyon élvezte. Meg kell rá érniük. Ha meg is nézi, mert 5x megkéred, attól még nem fogja érdekelni. Lehet, hogy ilyenkor érdemes pl egy állatsimogatóba elvinni, nem egy nagy állatkertbe, hogy lásd a reakcióját. Enyém sírógörcsöt kapott egy hangos libától anno. :)
2015. ápr. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
98%
Nem győzködöm. Azt a pénzt arra akartuk költeni, hogy jól érezze magát. És ha jól érzi magát, célba értünk. Akkor is, hogy ha az állatkert pénztára mellett szedegeti a füvet és ez szórakoztatja. Az a fontos, hogy élvezze a napot, nem az, hogy végigrohanjunk, mert "ez jár", meg "benne van az árban". Nem a mennyiség boldogít, hanem a minőség. Mi voltunk már úgy állatkertben hogy 5 állatot néztünk meg, leültünk előttük és beszélgettünk róluk. Fantasztikus nap volt, és nem zavar, hogy 300-at nem láttunk, pedig kifizettük. A lényegre koncentráltunk, arra, hogy tartalmas, szép nap legyen, és ez sikerült is.
2015. ápr. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm,akkor hasonlóan gondolkodunk
2015. ápr. 30. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!