Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit adtok 2 eves gyermeketekre...

Kittyke123 kérdése:

Mit adtok 2 eves gyermeketekre kinti 23 fokban? Be van kicsit borulva az ég.

Figyelt kérdés
Mennénk játszoterre, ott a gyerek leul a homokozoba, kavicsokra. Nem tudom eldonteni, még a harisnyán is gondolkodom...
2015. máj. 5. 12:27
 1/9 anonim ***** válasza:

23 fokban harisnya egy 2 évesre??? Ne már, megsül szegény.

Nadrág, felső, esetleg egy könnyű kis kabát (az én fiam már így izzadna mondjuk).

2015. máj. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Egy vekony hosszu nadrag van rajta, rovidujju+vekony hosszu ujju. Bolcsiben van, szoltam is nekik, hogy ha meleg van vegyek le a hosszut, mert mindig melege van. Harisnya??? Na neeem :D
2015. máj. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szintén vékony hosszú nadrág, hosszú ujjú body és egy rövid ujjú póló.
2015. máj. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
23 fokban harisnya ???Én kb. 15-17 foktól nem adok a 17 hónapos kisfiamra harisnyát. Ma hosszú nadrág, rövid body és hosszú felső lesz rajta,bár lehet a felső se kell, itt 27 fok van.
2015. máj. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Na ez az amit nagyon utalok. 16-17 fok felett harisnya?? Remelem te is vettel fel.

Akkor osszel es telen mit adhatsz ra?

Egy rovid ujju polo es nadrag. ennyi.

2015. máj. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én harisnyát utoljára akkor adtam rá amikor kb 15 fok volt kint. Ilyen időben vékony hosszú nadrág, hosszú ujjú body és rá rövid ujjú póló, vagy rövid body hosszú ujjú póló, ha hűvösnek érzem akkor egy vékony szabadidő felső.
2015. máj. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hosszú ujjú body és kantáros nadrág volt a lányomon ma.


Farmerkabátban indult el, de pár 10 méter után levettem róla és magamról is a kabátot, olyan meleg volt.

2015. máj. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

Mi kint leszünk az udvaron, kevés árnyék van, odatűz a nap.


Vékony hosszú nadrág, rövidujjú póló lesz rajta. Ha beborulna az ég vagy fújna a szél, egy vékony hosszú ujjút vagy pulcsit ráadnék de ennyi.


Harisnya túlzás ilyen jó időben.


Én mindig úgy öltöztetem mint ahogy én öltözök + ha játszótérre megyünk viszek magunkkal pulcsit, kiskabátot, vékony pamut sapit (ha rosszra fordulna az idő)

2015. máj. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ilyen időben én sztreccs anyagú farmernadrágot, rövid bodyt+ hosszú ujjú vékony felsőt vagy hosszú bodyt+pólót (tehát egy rövid és egy hosszú ujjú felsőt:) ) és egy vékony kis farmeringet adok a 2 éves kislányomra, aztán a farifelsőt útközben leveszem róla, ha látom, hogy melege van.

Ha légmozgás is van, akkor egy vékony pamutsapit is kap.


Harisnyát én sem adnék rá, nálam 15 fok a határ, e felett már nem adok rá a nadrág alá harit.

2015. máj. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!