Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elengednétek így oviba?

Elengednétek így oviba?

Figyelt kérdés

Nem tudok dönteni, hogy el merjem-e engedni a kislányomat oviba, vagy legyen itthon még egy "biztonsági" hetet. Féltem az öccsét...


Pro: már másfél hónapja itthon van, nagyon vágyik már oviba (szeptembertől jár oviba, de igazából sokkal többet volt itthon, mert mindig elkapott valamit, most esett át orrmandula műtéten és fülszúráson),

az óvónők szerintem hisztérikának gondolnak, ha nem engedem el


Kontra: kisöccsének kezdődő tüdőgyulladása van, az ovis csoportban szintén tombol a vírusos tüdőgyulladás és hányás-hasmenés, 6-an vannak csak az egyébként 23 főből álló csoportban


?????????????


2011. jan. 22. 15:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Én itthon vagyok gyesen.
2011. jan. 22. 15:10
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire félsz tartsd még otthon, de hidd el ez egy hét múlva sem fog változni! Még csak akkor kezd el tombolni majd az influenza járvány! Igazából lemaradni nem fog semmiről, hiszen ez az év még úgysem kötelező! Jobbulást a gyerkőcöknek!
2011. jan. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom, de talán addigra (egy hét alatt) a picike kicsit erősödne, mielőtt valami újabbat is elkap...
2011. jan. 22. 15:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, még otthon a helye melletted, akkor ne érdekeljen, mit mondanak az óvónők, te vagy az anyja. Mellesleg érdemi munkát úgysem tudnak végezni egy csoporttal, ahol a 23 főből 17 beteg...
2011. jan. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha megteheted, inkább maradjon még, bár 1 hét alatt egy tüdőgyulladásból nem fog meggyógyulni a kicsi, gondolom :(

Jobbulást kívánunk nektek!

2011. jan. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha teheted nyugodtan tartsd otthon.Amikor nekem voltak kicsik a gyerekeim akkor ilyen beteges idoszakban nem engedtem oviba,otthon dolgoztam.A gyerekorvosunk is helyeselte.
2011. jan. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem vinném.

Engem még a doki sem rendelt vissza beteg lányaimmal, azt modnta, ha javulnak, ne menjek vissza, mert lehet elkapunk valami hányós-hasmenésest.

CSak akkor menjek, ha nem javul a köhögés-orrfolyás...

Sajnálom szegényt, elhsizem, hogy menne oviba, de lehet így jobb lesz mindegyikőtöknek.

2011. jan. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!