Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis / kisiskolás gyereked...

Ovis / kisiskolás gyereked megy a nyáron (napközis vagy ottalvós) táborba? Milyenbe? Mennyiért?

Figyelt kérdés

2015. máj. 13. 10:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
17%
Biztos, hogy sosem küldöm ilyenbe.
2015. máj. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
2 hét nincs megoldva, azt kénytelenek vagyunk táborral kitölteni, de még nem döntöttünk. lehet viszem a szigetre az úszóba
2015. máj. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Első: ha akarna menni, akkor sem?? Te voltál ilyenben? Rossz élmény volt?
2015. máj. 13. 10:36
 4/19 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy ezt írjátok, én ezt eddig sosem kényszernek fogtamm fel, hanem lehetőségnek. Kényszer az, ha a mamánál unja magát három hónapig. A húsz-harmincezer forintos tábor inkább jutalom vagy lehetőség.
2015. máj. 13. 10:38
 5/19 anonim ***** válasza:

2. vagyok. én táboros gyerek voltam, nekem az a tapasztalatom, hogy ovis-kisiskolás korban, tehát 4-9 éves korban nem jutalom egy tábor hanem a szülőnek kényszer ahol reméljük jól fogja érezni magát.

olyan 10 éves kortól már más a helyzet. ne ovisom van, tavaly is volt táborban, tetszett neki nagyon, de ha lenne nagyi, az ő órában biztos, hogy nála "unatkozna" :)

mondjuk enyém nem is az az extravertált típus, biztos az is benne van

2015. máj. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
10 éves kor alatt ottalvósba kizárt.
2015. máj. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nálunk vannak nagymamák, sőt még idén nyáron én is itthon vagyok a legkisebbel - pont szeptemberben megyek vissza dolgozni, de a 7éves fiam 4éves kora óta jár nyáron lovastáborba, amit nagyon szeret- idén is menni akar. Ezen kívül még úszótáborba is megy, mert jár uszni, és a tanítónénik tartják, és mivel sakkozni is jár, még sakktáborba is megy. Ezeket ő kérte. Sakktáborba már az őszi-téli-tavaszi szünetben is volt 1-2napra. Nyáron egy hetes tábort tart az edző. Ide az unokatesójával megy, mert bár másik suliba járnak, egy edző jár ki az iskolákba sakkot oktatni.

Egyébként a mamáékhoz is megy, de nyaralni is megyünk, hegyvidérke és a balatonra is, meg itthon is leszünk.

Az 5éves öccse a lovas és úszótáborba szintén megy. Menni akartak még nagyon rajztáborba is, de már nem fér az időbe sehogyansem.

Hangsúlyozom, hogy ők szeretnének menni, nem küldve vannak.

Úszótábor 13500ft/fő/hét, sakktábor 12400ft/fő/hét, lovastábor 15000ft/fő/hét. A lovastáborban napi 3x-i étkezés van, a másik kettőben csak ebédet kapnak, és tízórait, uzsit vinni kell.

2015. máj. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

5,5 éves fiam van,ottalvósba tuti nem engedném

egy erdei táboron gondolkodom,de az csak napközben van.szerencsére én meg tudom oldani a nyarat,egy hetet lesz mamánál,hármat én itthon leszek két részletben.két hétig lesz ügyeletben,de az neki élmény lesz,mert több ovistársa is ott lesz,a legjobb barátja is,és nagyon jó udvara van az ovinak.a három hétből egy hét nyaralás lesz,a többi napra is lesz majd sok-sok program

2015. máj. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
35%

Megy, naná! Annyi hetet, ahány éves :) Persze ez nem elv, csak utólag vettem észre, hogy minden évben így alakult :)

3,5 évesen vittem először napközis táborokba. Akkor 3 hetet táborozott (tánctábor, úszótábor, mesetábor), összesen 48 ezerért (szuper áron sikerült megcsípnem a táborokat!). Nagyon jól alkalmazkodott, remekül megtalálta a helyét mindenhol.

A következő nyáron 3 hetet töltött napközis úszótáborban, és 1 hetet mesetáborban. Kb. 100 ezret költöttem a 4 hét táborra.

Az azt követő nyáron, 5.5 évesen már 5 hetet töltött napközizett: 2 hét úszótábor, 1 hét drámatábor, 1 hét zenetábor és 1 hét alkotótábor. Összesen 150 E Ft-ot fizettem. Mindet nagyon élvezte. Idén nyáron, immár iskola előtt állva 2 ottalvós táborba is megy a 4 napközis mellett. Mindet nagyon várja, már hetek óta készül rájuk gondolatban. Elképzeli, mit visz majd magával, mit fog majd csinálni, ilyesmik. Az egyik ottalvós tábort ő maga könyörögte ki. Amikor az árán húztam a számat, azt mondta, lemond bármelyik napközisről, csak hogy oda elmehessen. Neki valóban jutalom és kaland a táborozás. De még így sem tud elmenni mindenhová, ahová szeretett volna. Legszívesebben minden létező tábort kipróbálna :) De "csak" alkotótáborba, zenetáborba, úszótáborba, zootáborba, kalandtáborba és sporttáborba megy. A 6 táborért kb. 215 ezret fizetek összesen. Nem dobnék ki ennyi pénzt az ablakon, ha nem lennék benne teljesen biztos, hogy óriási élmény lesz mind a gyermekemnek. Mindegyik közeget jól ismeri már az év közbeni elfoglaltságairól, barátok közt lesz.

Azért itt már megállunk, 7 évesen nem 7 táborba küldöm majd :)

2015. máj. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
53%

Kedves utolsó!

Szép és jó a sok tábor,de mikor lesz a családjával?

2015. máj. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!