Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 7 éves kislányom tegnap azzal...

7 éves kislányom tegnap azzal jött haza, hogy egy idősebb lány "felvilágosította", kérdeztem mit mondott, és hát oltári baromságokat. Beszélnétek a szüleivel?

Figyelt kérdés
Nem nagyon ismerem a szülőket, tényleg csak köszönőviszonyban vagyunk. Félinformációkból kreált nagyon nagy butaságokat mondott neki a nagyobb lány, és halálra rémítette. Mindent helyre tettünk, megnyugodott, de a másik kislány fejecskéjében sem ártana helyretenni a dolgokat. Szóljak nekik szerintetek?
2015. máj. 15. 16:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem megemlítheted a szülőknek.Mit mondott a kislány?
2015. máj. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem felesleges más gyerekét nevelni. Nem elég a sajátod?
2015. máj. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
SZólnék, de nem a gyerekek füle hallatára, hanem négyszemközt.
2015. máj. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Először is lerajzolta, hogy hogy kell kinéznie a nunijának, egy ilyen körte formát rajzolt, rajta 3 kör alakú lyukkal egymás mellett :D, az egyiken pisil, a másikon majd vérzik ha nagylány lesz, és a harmadikon születik a kisbaba. Ha nincs meg úgy a 3 lyuk, akkor nem lehet gyereke. (Persze megnézte, és mondanom sem kell, hogy nem úgy nézett ki mint a rajzon).

Ha menstruál majd és nem cserél időben betétet, akkor meg is halhat, mert elvérzik.

És hasonló furcsaságok.

2015. máj. 15. 16:26
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

Ma szar kedvem volt. Elolvastam mit mondott a másik kislány, már jobb kedvem lett.


Köszönöm!

2015. máj. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
van egy rossz hírem, még nagyon sok ilyent fog hallani... minden szülővel beszélni fogsz?
2015. máj. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, akkor hagyjam hogy az a kislány tovább rettegjen attól, hogy ha megjön neki elvérezhet? ... mert ahogy a kislányom mesélte ettől a másik lány is félt amellett, hogy őt ijesztgette...
2015. máj. 15. 16:38
 8/15 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező! Nem vagy semmi... :D Te nem véletlen a 7 éves kislány vagy?
2015. máj. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Jaj, nem :D, nem tudom ez miből jött le.

Csak tényleg annyira meg volt ijedve tegnap a lányom, először is közölte, hogy neki nem lehet gyereke, és hogy fél a menstruációtól, és átbeszéltük, hogy miért, meg mit mondott a másik lány. És kérdeztem, hogy ő is (a másik kislány) fél-e, és a lányom mondta, hogy igen, nagyon fél. Ő 9 éves. Neki (a másik lánynak) a szomszéd lány mondta, aki viszont már tényleg nagyobb lány, ő is oda jár a sulijukba, hetedik-nyolcadikos körül van, és szerintem ő direkt cukkolni, meg ijesztgetni akarhatta a kisebbet. Szóval ezért gondolom úgy, hogy a másik kislánynak sem ártana ha a szülei rendet tennének a gondolataiban. Ennyi. De tényleg nem tudom szóljak-e, mondom csak tudom kik ők, köszönünk, és fura egy ilyennel kezdeni az összeismerkedést. :)

2015. máj. 15. 16:52
 10/15 anonim ***** válasza:
43%
Hidd el, a hetedikes/nyolcadikos pontosan tudja mi hol merre, csak a lányodat hülyítette. Hagyd a francba, és legyen alég annyi, hogy a te lányod képben van. Vicces lenne, ha átmennél szólni, és a szomszéd "kislány" jól teliberöhögne.
2015. máj. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!