Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mibe szokás oltoztetni a...

Mibe szokás oltoztetni a kislányokat ovodai ballagáskor?

Figyelt kérdés
Ajándékot is vettetek neki vagy virágot?
2015. máj. 16. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Nálunk kötelező fehér ing, fekete szoknya. Szerintem ez tök normális. :)

Kapott virágot mindenkitől, ő nagyon szereti őket.

Illetve családtól komolyabb játékokat is kapott, ami később is jó lehet.

2015. máj. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ballagásra fekete alsó, fehér felső, kis tarisznyát kapnak, és egyre nagyobb divat hogy az ovodai ballagást is lassan olyan komolyan veszik mint az iskolait...gonolok itt ajándékozásra,ebére stb, amit sokszor csak a csalá élvez d az ünnepelt nem.
2015. máj. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A lányom most fog ballagni május végén.Fehér blúz,fekete szoknya lesz rajta,ezt kérték az óvónők.Ajándék valami apróság lesz,és kap virágot is de nem élő virágosat.
2015. máj. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat, kiket hívtatok/hívtok meg ballagásra? Utána meghívjátok oket ebédre is?
2015. máj. 16. 14:46
 5/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok,mi nem hívunk meg senkit,nem akarok költségbe verni senkit,mert nyilván hoznának ezt azt.De mi négyesben elmegyünk utána kajálni valahová.A lányom egy nagyonjó pizzériába szeretne menni.A csoporttársainak szüleitől tudom,hogy van aki 10 vendéget hív,utána elmennek étterembe kajálni.De a csoportból többen sok vendéget hívnak.
2015. máj. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Felénk is fehér ing/blúz, fekete szoknya az elvárt.

Nálunk a családban meg szoktuk ünnepleni az ovis ballagást, hasonlómód, mint egy szülinap, névnap. Nagyszülőkkel, dédikkel, szülők testvéreivel, azok gyerekeivel. Csokrot szoktunk adni, és kisebb ajándékot. Keresztszülőktől sulis táskát kaptak eddig az ünnepeltek, természetesen leegyeztetve.

2015. máj. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálunk szerencsére nincs sötét alj-fehér felső-s elvárás.

valószínűleg a következő szettben lesz (addig még dönthet másképp...):

Sötétkék szoknya, fehér harisnyával, fehér blúzzal amin a szoknyához passzoló szép kis kék selyemvirág van.


Kis csokor virágot pici plüssel kap majd, illetve mamik kérdezgették mit vegyenek, én egy karórára gondoltam, most tanulta meg leolvasni úgyis és rém büszke rá, meg ez hasznos is lenne.

Táska meg minden cucc megvan a sulihoz, játékot nem akarok, névnapozás-szülinapozás neki tesónak is úgyhogy élményajándékban is bővelkedik ez az időszak, könyv meg már annyi van, hogy ha 100 életünk lenne se bírnánk mindet elolvasni.

2015. máj. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a ballagásra csak a nagyszülőket hívjuk, de össznépi ebédelgetés nem lesz. Terveztük ugyan, hogy kb olyan szinten mint egy szülinapozáskor vagy hasonló, tehát csak amolyan összeülacsaládésjólérezzükmagunkat, de jelenleg egy balesetből lábadozom, nincs rá kapacitásom.
2015. máj. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#1. vagyok

Mi ebédet nem rendeztünk, aznap este volt nálunk kisebb vacsora, grilleztünk, ő nagyon élvezte:) Tavaly ballagott a lányom.

2015. máj. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!