Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sikerült felnőtt fejjel-gyerek...

Sikerült felnőtt fejjel-gyerekszülés után barátokat találni, akivel a gyerekek nélkül is ki tudsz mozdulni?

Figyelt kérdés
nagyon kevés barátom van,mindig igy volt.nem tudom miért alakult igy.senkit nem bárntottam,ha hivtak,segitettem.jó lenne valami külön program is.nagyon szeretek például táncolni.nem úgy kell elképzelni,hogy 37évesen minden szombaton a discoban-csak néha.van,akinek esetleg játszótéren,vagy valahol sikerült kapcsolatokat kialakitani?
2015. máj. 19. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem lett két nagyon jó barátnőm a játszótérről, most már, hogy "nagyok" (bölcsisek-ovisak) a gyerekeink, sokat járunk el nélkülük is meginni egy kávét vagy ilyesmit. Mondjuk táncolni nem járunk.
2015. máj. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Vannak, de nem a játszóról ott nem ismerkedem.
2015. máj. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, gyere előttről is vannak barátaim és gyerek ótától :) is. Oviból, játszóról, szomszédsából. Nem vagyok egy lerohanós típus, inkább csak fogadom mások nyitási kírérleteit :)
2015. máj. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vannak barátok, de nem a játszóról. Tök boldog voltam hogy végre mehetek a fiammal játszótérre, és lehet ismerkedni anyukákkal...hát ez ugye nem így működik! :) Mindig csak rohanunk a gyerek után és persze hogy mindig az ellentétes irányba! Ha valaki ki tud így bármiféle kapcsolatot alakítani akkor nagy szerencséje van. :P Nekem nem sikerül!
2015. máj. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pont így voltam vele én is gyerek előtt. Az egyik legjobb barátnőmet akkor ismertem meg, mikor terhes lettem. Ő 2héttel előttem szült. Érdekes, mert amúgy amunkatársam, de a terhességünk előtt sose beszélgettünk . Mai napig tartjuk a kapcsolatot.

Egy másik barátnőmmel szintén a gyerekeink születése óta járunk össze. Középsulis osztálytársam volt, de mondhatni, ott kicsit sem kedveltük egymást. Így visszagondolva, nem is értem miért.

Egy harmadik barátnőm egy olyan lány, akivel itt kezdtünk el beszélgetni, és legnagyobb megdöbbenésünkre egy társaságba jártunk régebben, még "közös" képünk is van, csak nem ismertük egymást. Azóta is összejárunk, még az esküvői tanúja is én voltam. :)

Itt kiírtam egyszer egy kérdést, miszerint környékbeli anyukákkal szívesen járnék játszótérre stb., mert hihetetlen módon, valahogy senkivel se lehetett szóba elegyedni. 3an írtak rá, mindenkivel találkoztunk, a kapcsolat meg is maradt, csak egy anyuka lakott közel. Összejárni nem szoktunk, de játszin sokszor találkoztunk. Közben 3 másik anyukával is megismerkedtem azon a játszin. A kapcsolatot a mai napig tartjuk, bár csak a fészen, mert elköltöztünk lassan már 1éve.

És még sorolhatnám hány olyan van, akivel azóta lettünk jóban. Nekem gyerekkori barátnőim egyáltalán nem maradtak meg. Viszont azóta sokakkal sikerült barátságba kerülnöm. Most is az egyikőjükkel megyünk majd nyaralni, es egy másik párral is tervezünk kiruccanást.

Szóval ne add fel, próbálkozz, megéri! :)

2015. máj. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de jó-köszönöm,ez biztató.én szeretek beszélgetni,csak azt gondoltam, a játszótéren csak felszines kapcsolatok alakulnak ki
2015. máj. 20. 13:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Amikor visszamentem dolgozni (új munkahely, új város) lett ott két barátnőm, velük találkozom munkahelyen kívül is.
2015. máj. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!