Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szét vet a düh nincs türelmem...

Szét vet a düh nincs türelmem a gyerekhez mit ajánlatok hogy lehiggadjak?

Figyelt kérdés

Egész délelőtt takarítottam , alig volt a közelembe a gyerek , az apjával volt, mégis minden ingerel.

Amúgy sem jókedvemből takarítottam, de muszáj voltam mert anyós is takarított és hogy néz az ki hogy én meg nem csinálok semmit.

Most ragyog az egész ház de a hálószobánk még hátra van itt van a legnagyobb mocsok, én pedig mérges vagyok, rossz kedvem van.

Most mikor végeztem, a gyerek felébredt nem tudok pihenni sem.

Olyan düh jött rám.

Gondoltam hogy elmegyek sétálni a gyerekkel de ha visszajövök a ház hatására úgy is ingerlékeny leszek ismét.

Igyak vizet?

Vagy mi segít?

Arról nem is beszélve hogy a párom egy kényelmes ember és idegesít hogy nem foglalkozik velem de még cselédnek is néz mindenkit a házban.

A gyereket is csak úgy etette meg hogy az ételt egyesével hordatta be másokkal.

Most az egész szoba csupa morzsa és mancs.

Kiált egyet és máris ott van valaki, teát hozz, kávét hozz, ezt vidd ki hozzál sót, melegítsd meg, hozzál hagymát,hozzál még kenyeret.

És utána rá 2 percre kisétál a szobából megy rágyújtani.

Amikor én kérem meg valamire akkor a párom megcsinálja de nem rögtön és fújtat mint egy ló hogy nincsen kedve.

Idegesít hogy állandóan a gép előtt ül, hogy siet a cigizéssel a wc-zéssel hogy mihamarabba gép elé üljön.

Nem lehet hozzászólni, nem figyel, nem érdekli semmi csak a filmek.

Aztán egész nap nem csinál semmit csak filmet néz este meg fárdat....kezdek bedilizni.



2015. máj. 31. 11:46
 1/6 anonim válasza:
40%

Rád fér egy kis kikapcsolódás. Sztem nem is annyira a gyerekkel van bajod mint a pâroddal. Teljes mértékben megértlek, az enyém dettó ugyan ilyen. A segg.t is kin.yalatná de sose mozdit meg semmit a ház körül. Ugyan még gyerek nincs, de ha lessz tuti megzakkanok.

Ràfér egy jó kis fejmosâs

2015. máj. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért hagyod? A te hibád.
2015. máj. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Gondoltam ha megteszek neki mindent amit kér azzal meg mutathatom hogy ügyes háziasszony vagyok és hogy szeretem.

Ha nem teszem majd én leszek a rossz feleség.

Na de meddig?

2015. máj. 31. 14:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Rosszul hitted, mint látod...


Tudod, van a mondás, a jó kislányoknak nem terem babér!


Nem attól leszel megbecsült feleség, ha naponta 5 félét főzöl és folyton takarítasz! Ne ez váljon természetessé a kedves férjednek...

2015. máj. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne takaríts egyszerre ennyit, ebben is el lehet fáradni, utána tényleg nincs energia már a gyerekre. Minden nap 1 helyiség, gyerek mellett, már ha engedi. Alvásidőben szigorúan pihenni, magaddal foglalkozni. Kaja 1 féle, 1 leves, 1 második. Ha felváltva főzöl( egyik nap leves, másik nap második) és 2 napra elegendőt, akkor nem sűrűsödik annyira össze. Inkább a gyerekkel legyél elnézőbb, ő nem tehet arról, hogy a párod már bocs, de lusta disznó. Én nem szolgálnám ki ennyire, emelje fel a fenekét, ha enni akar, ő is be tudja vinni a ksját, kávét, stb., hivatkozz a gyerekre, neked az a dolgod. Majd ha megérdemli, jobban kiszolgálod. Ennyi. Bocs.
2015. jún. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jézusom! Nálatok mindenütt lehet zabálni? Nálunk csak az étkezőben!!!

Te nem feleség lettél, hanem cseléd vagy egy internetfüggő pasi és egy kisgyerek mellett. Kemény küzdelemmel lehet ez csak visszacsinálni, de megéri.

Vagy rabszolga maradsz örökre...

2015. jún. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!