Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a 3 evnél kissebb gyerekete...

Mi a 3 evnél kissebb gyereketek kedvenc meséje/játéka/étele? Ti kedvelitek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 31. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Kedvenc étele a paradicsomos krumpli, de ez pici kora óta megvan, szerintem reggel délbe este adhatnám neki.

Kedvenc meséje a Dörmögőék kalandjai, már ezerszer oda vissza kiolvastuk, én is szeretem. DVD-n a Vackor, Hófehérke, Bogyó és Babóca ilyenek, konkrét kedvenc nincs.

Kedvenc játék folyamatosan változik, most a memória és a futóbicikli.

2015. jún. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mesék még nem kötik le, max ha pelenkázás közben mondok valami pattogós, rímelős valamit, akor figyel, de mesekönyvben ugyanezeket mutogatva csak gyűrné a lapokat(1 éves)

kedvenc étele az univeres tökfőzelék, abból beverne 2-3 szor annyit, mint a normál adagja, de imádja a sütőtököt is, de úgy általában minden főtt ételt szívesen eszik


kedvenc játékai kb a papucsom, a laptopkábel, mobiltelefon

2015. jún. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Étel: paradicsomos krumli, paradicsomos tészta hallal, szereti a tartalmasabb leveseket,

Mese: Bogyó és Babóca nagy kedvenc (kedves mseének tartom, csak jót tanul belőle), de könyvből kéri a mesét, mondókát, pl. KippKopp, leporellós könyvek, AnnaPetiGergő (nekem nem kedvenc, de a gyerek szemszögéből nézve ninc vele bajom), de azt is imádja, amikor mi mesélünk neki olyan történeteket, amik családtagokkal estek meg, ezeket tátott szájjal hallgatja.

Játék: öltözködik, főzőcskézik, gyurmázás, pakol mindig mindent, homokozás, játszótér, séta közben gyűjtögetés.

2015. jún. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!