Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák ti minek örülnétek ha...

Anyukák ti minek örülnétek ha apuka mit küldene a gyereknek csomagba?

Figyelt kérdés

Ne írjatok olyat hogy semmit, mert nem várjátok el stb...

Én vagyok az apuka és halvány gőzöm sincsen arról hogy mire van szüksége a gyerekemnek.

Tulajdonképpen meg van mindene, az anyja is azt mondja hogy rám bízza a döntést de meg van mindene.

Mivel messze dolgozok így lehetőségem nem adódik gyakori találkozásra ezért gyakrabban küldök csomagot.

De teljesen kifogytam az ötletekből.

Nem tudom mik azok a dolgok amire szüksége van egy 8 éves kisfiúnak.

Ezért anyukák ti tanácsotokat kérném ki először a volt feleségem hiába kérdezem ő a büszkesége miatt ad konkrét választ.

Anyukák mi az ami hasznos lehet egy 8 éves gyerek számára?

Zokni, gatya, ruházat?



2015. máj. 25. 12:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ruhával az a baj hogy nem tudni mennyire ismered az ízlését. én inkább ruha, játék és könyvutalványokat vennék, abból azt vesznek amit szeretnének. esetleg ha valami személyeset is akarsz beletenni, akkor vegyél mondjuk egy ágyneműt a kedvenc mesehőseivel. Ha külföldön élsz akkor még olyan édességek is jók lehetnek amiket itthon nem lehet kapni.
2015. máj. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

ha már ruha, nálunk a cipő az ami fogyó eszköz és drága... mellé küldhetnél 1-1 pólót, nadrágot.

gondolom 8 éves inkább játéknak örül, de azt meg kérdezd meg tőle, mivel szeret játszani. enyém a legoért rajong, de rengeteg jó játék van ami fejlesztő, esetleg a tanulásban is segít, pl. bip penes munkafüzetek, vagy van vulkános játék, régész játékok amikben ki kell ásni egy dinót :)

bár lehet lányod van, gatyából gondoltam, hogy kisfiú ;)

2015. máj. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Kedves apuka! A fiam 8 èves. Nálunk a cipő ès a szandál "fogy" gyorsan....mert állandóan szètrugja. Ruházatból a nadrágok. No meg az idèny jellegű ruházat. Közeleg a nyár. Szandál. Napozó plèd. Fürdögatya. Napszemcsi. Úszószemüveg.Naptej. Ha játèkról van szó. Kinti játèkok,foci,frizbi,tollas....

De szerintem ès tapasztalatból írom, legjobb lenne ha pènzt küldenèl ès az anyuka abból az èpp szüksèges cuccokat vennè meg....

2015. máj. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ez mindig attól, függ miböl van kevesebb a gyereknek?


Èn anyuka vagyok(nem elvált), de 8 és 12 éves unokaöcséimnek szoktam csomagot küldeni. ELötte mindig beszélek a sógornömmel, hogy mit is lehetne a gyerekeknek, sokszor a gyerekek is mondják mit akarnak.(fiukkal nehezebb, nekem a 4 éves lányom már tudja nagyon jól milyen ruhadarabot akar).

A volt feleségednek azt mondd: most megyek vásárolni magamnak nadrágot és gondoltam veszek a gyereknek is. Mekkora mérteet vegyek rövid nadrágból, és mekkorát hosszúból? Melyik színt gondolod melyiket veszi fel szívesen? Ekkor az anyából úgy is kijön, hogy hát farmerje van 10, de egy polo meg egy rövidnadrág jó lenne.


Gondolom átlagosan meg van mindene, ezért nem mond semmit az exed, de ha már konkrétumok elé állítod, akkor majd lesz mit mondania.


Pl amikor elöször kérdeztem a sógornömet, ö sem mondott semmit. Majd vettem egy rakat ruhát a gyerekeknek, legközelebb már mondta mi kellene.


Az is megoldás, hogy elmész és megnézed mik vannak akcióba(mindenképpen kellene a mérete a gyereknek), és 1-2 darabot veszel ne sokat. Majd ha ennek üröltek akkor megint. Ha rendszeressé válik a küldözgetés akkor már mondja az exed is mi kell még.


De mindenképpen lehet a gyerekkel is beszélni, nekem is mondják már a tesóm gyerekei mit akarnak.

2015. máj. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én ruhát nem vennék...esetleg tehetsz pénzt bele, hogy "ruhára" költse. vagy fel is hívhatod. Csacsogtok erről arról, és vagy kibukik mit szeretne, vagy rákérdezel. Az info kütyük biztosan menők ennél a korosztálynál is. Szervezhetnél vele közös programot. Kiutazhatna hozzád, ott aztán vehetnél neki, amit csak szeretne.
2015. máj. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Elvált szülők gyermekeként...

Anyu jóba maradt apuval, kontaktva voltak, én is akkor hívtam aput amikor akartam. Külföldön dolgozott szintén, így a különlegességekre buktam. Meg volt mindenem anya által apa mindig pénzt küldött anyunak, hogy vegyünk cuccokat ennek egy részét zsebpénznek kaptam egy részéből bevásároltunk.

Ami csomagba jött az csupa csupa különlehesség. Csokik amik otthon nem voltak kaphatóak. Mint ahogy előttem írták Disney mintás ágyneműk amik akkoriban kuriózumnak számítottak. Személyre szabott nyomtatott pólók (pl apa is csináltatott magának meg nekem is és amikor apa-lánya nap volt ugyan azt vettük fel) szuperjó volt! Imádtam a csomagokat!! ❤

2015. máj. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Különlegesebb édesség.


Zokni, írószerek, matricák, könyv, foglalkoztató, pólók.

2015. máj. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

már bocs de az ilyen 2 forintos szarokat tarsd meg magadnak

ennél már az is hasznosabb ha küldesz 10 kiló mosoport

2015. máj. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem ha más vesz a gyereknek ruhát, amióta 92-esnél nagyobb méretet hord, teljesen megbízhatatlan a számozás, én is ránézésre veszek inkább, mivel naponta mosom/vasalom a ruháit, így meg tudom állapítani, melyik jó, de más aki nincs vele napi kontaktusban, az nem igazán.

Szerintem is a különleges édesség alap.

Esetleg valamilyen sporteszköz, azt gondolom tudod, hogy melyik sport érdekli.

Azt nem tudod, hogy melyik zenekart/filmet/sorozatot szereti? Azzal kapcsolatban bármi lehet (rajongói könyv, DVD, ágynemű stb...), ha legközelebb beszéltek telefonon, kérdezz rá mit nézett/hallgatott mostanában, és mi tetszett neki belőle. Hallani fogod a hangján, hogy melyikről beszél "megbabonázva". Ilyen korban már szoktak rajongani valamiért. Biztos értékelni fogja, hogy veszed a fáradtságot, hogy utánajárj, hol lehet beszerezni valami rajongói cuccot, vagy mi is az pontosan, mert lehet nem is ismered még.

Esetleg nem gyűjt valamit? Pl. különleges bélyegek a bélyeggyűjteménybe

Nem szeret legozni? 8 éves fiúk általában szeretik. Vehetnél egy készletet, amit itthon nem lehet kapni. Neten gyorsan utána tudsz járni, mi nem kapható.

Meg persze el ne felejts beletenni a csomagba egy kézzel írt levelet vagy legalább egy képeslapot, még a mai modern korban is van értéke, ha néha rá tud nézni, hogy apa vette a fáradtságot és írt nekem, vagy ki tudja tenni a szobájába a képeslapot ha szeretné.

2015. máj. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

A mosópor jó és hasznos ötlet de én ettől kicsit több drágább személyesebb és könnyebb dologra gondoltam, 10 kg mosópr kb 5-6 000 ft lehet attól függ hogy milyen márka a jó minőségből nem lehet ilyen nagy kiszerelésben kapni, a másik az hogy én postán szeretném feladni és nem szeretnék ráfizetni olyan dologra plusz 3000 ft-ot minimum amit ott helyben is megtud venni.

Én még gondoltam , folt eltávolító szerre külföldire, külföldi ételízesítőkre, fűszerkeverékekre,esetleg valami kakaó italprra kilós kiszerelésre újra hasznosítható dísz fém dobozban, édesség, gondoltam még arra hogy egy fényképet kinyomtatok a párna vagy takaró huzatra és egy elveszhetetlen fotója lesz rólam.

Bár ez nem tudom mennyire lenne ciki, mivel 7 féltestvére is van.

Takaró és párnaszett.

Anyukák ti ilyesminek örülnétek?

2015. máj. 26. 07:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!