Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elhagyom a gyerekemet, megtehe...

Elhagyom a gyerekemet, megtehetem?

Figyelt kérdés
el akarok válni, mindent ott hagyok , a gyerekemet, minden vagyonomat... nem tudok már háziasszonyként tovább élni.. szabad akarok lenni!!!!
2015. jún. 4. 13:05
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Ja látom már, írtad, hogy dolgozol. A többit fenntartom, és egyetértek a szakszerű segítséget ajánlókkal is.
2015. jún. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

A gyerekek akkor hisztisek, nyávogósak általában, ha nem kapnak elég szeretetet, elfogadást, figyelmet.

Én olyan anya mellett nőttem fel, aki sosem szeretett, csak a csavargás érdekelte. Önbecsülésem nincs emiatt. Sok ismerősöm van, akik gyermekotthonban nőttek fel, és boldogok, vidámak, magabiztosak. Tehát az a véleményem, hogy jobb anya nélkül, mint egy lelket mérgező anya mellett felnőni. És így talán lenne a gyereknek esélye egy nevelőanyára, ha az apa új párt talál magának, aki szereti.

2015. jún. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:
lazítottam, minden értelemben, ( a pórázon, a dolgaimon, azon a szorításon ami bennem volt).. szívem szerint nem tudnám elhagyni a fiam, mert ő szeret tisztán.. amilyen vagyok, és nem bántom.. és kitartok mellette...de elgondolkodtam, hogy mi lenne ha... megszakadna a szivem érte... inkább elmegyek csavarogni vele.. voltunk kocsmázni( lecsúszott egy sör is nyugodtan).. erre -arra sétáltam vele, meg a férjemet is letoltam, hogy nem ülhetünk otthon, és nem dolgozhatunk mindig... és bejött... de viszont szélsőséges az érzésvilágom és amikor nem úgy működnek a dolgok, olyan jó lenne lelépni..
2015. jún. 29. 11:33
 44/45 A kérdező kommentje:
ja , először amikor kitálaltam a férjemnek.. öszepakolt és elment... na.. úgyhogy nincs itt baj.. pár nap múlva visszajött...
2015. jún. 29. 11:34
 45/45 anonim ***** válasza:

'Nincs itt baj!'

Csavarogni, kocsmázni viszed a kicsi gyermekedet...Elolvastad a soraidat? Nincs itt baj? Hmmm...

2015. jún. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!