Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyaként hogyan motiválhatnám...

Anyaként hogyan motiválhatnám az elsős gyerekemet, hogy többet jelentkezzem az órán?

Figyelt kérdés
Kitűnő tanuló, csak éppen órákon ül a babérjain, nincs benne az a megmutatni vágyás, hogy ő tudja/gyorsan készen lett. Ül mint egy kis butha...

#jelentkezés #órai jelentkezés #elsős gyerek
2015. febr. 17. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
és ez baj?
2015. febr. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kitűnő tanuló? Akkor nincs min aggódni.

Félévkor mi volt a szorgalmához írva?


Ne erőltesd. Ha nem szeret szerepelni, az nem gond. A lényeg, hogy tudja, érti az anyagot.

2015. febr. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ő ilyen. Majd vagy változik, vagy nem.

Miért kellene jelentkeznie, ha nem akar?

2015. febr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Utáltam szerepelni, most sem szeretek.

De mindig jó tanuló voltam, és most tök jó munkám van. Úgyhogy szerintem teljesen felesleges erőltetni. Persze biztathatod, de szerintem nem kell kétségbe esni, amiatt, hogy nem egy szereplős típus.

2015. febr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is az osztály egyik legjobb tanulója voltam/vagyok még mindig és gyűlölök jelentkezni és felszólalni órán. Volt tanár, aki emiatt nem dicséretes 5-öst, hanem simát adott, volt, aki megjegyezte, hogy legyen aktivabb stb. De nem leszek. Van olyan lány, aki állandóan a középpontban akar lenni és majdnem leesik a székről jelentkezés közben.. Ez nagyon nem az én műfajom. Kb mindig tudom a választ a kérdésekre, de nem szeretem ha mindenki rám figyel. Szerintem hagyd majd jelentkezik ha akar.
2015. febr. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azzal segíted és támogatod, ha elfogadod ilyennek.
2015. febr. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%

Ez nem a te dolgod. Majd, ha megtalálja azt a tanáregyéniséget, akinél szeretné elmondani azt amit tud, majd fog jelentkezni.

Mint ahogy a tanárnőnek sem feladata motiválni a gyereket, hogy este egye meg a tökfőzeléket, nem a te feladatod motiválni a gyereket, hogy jelentkezzen többet az órán. Azért mert hallgat, még nem buta. És nem is látszik annak.

2015. febr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gimmesomekeef válasza:
Szégyen, hogy az egész társadalom a magamutogatásra és mellveregetésre épül. Sokszor a legokosabb emberek a legszerényebbek, hagyd csak békén és legyél rá büszke!
2015. márc. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!