Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vizes játszóterekre mit...

Vizes játszóterekre mit ajánlott adni a gyerekekre?

Figyelt kérdés
Mezítláb vagy inkább nem csúszós talpú cipő? Váltóruha alsóneművel, vagy annyira nem vészes?
2015. jún. 8. 20:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Én nem értem a kérdést! Ha víz van, mi nem megyünk játszótérre.
2015. jún. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint még nem hallottál a vizes játszóterekről :) Olyan, mint egy hagyományos játszótér, de vízzel működtethető játékok vannak benne. Ilyen: [link]

[link]

2015. jún. 8. 21:06
 3/13 anonim ***** válasza:
Játszótereknek nem nevezném, mert azt írja, hogy egyedülálló az országban. Egyébként azt is írja, hogy fürdőruhát. Tényleg nem hallottam még róla, de biztos nagyon klassz.
2015. jún. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mert régi cikk volt. Azóta már több is van, mint látod, én is kettőt belinkeltem... Azért kérdezem, mert még kicsi a gyerekem, még éppen szobatiszta, könnyebben is elesik stb. A képeken mezítláb vannak, meg rendes ruhában. Nekem kitérő, ezért személyesen még nem mentem arra, de elmennénk, ha tudnám, hogyan készüljek én is, mert még mellette kellene lennem, ha úgy adódik.
2015. jún. 8. 21:24
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

Tarzan park? :)

Újpesten a Szilas parkban is van vizes játszó, ott a gyerekek egy része fürdőruhában van, egy része ruhában. Valaki szimplán pelusban. :)

Mezítláb és cipőben is vannak, a cipő nem praktikus csupa sár a dagonyázástól, inkább mezítláb.

2015. jún. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Legyen fürdőruhája/gatyója és váltás rendes is.
2015. jún. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hűűű! Ez nagyon izgalmasnak tűnik. Mikor érdemes odamenni? Nincs tömeg? Egy két éves kisfiú anyukája.
2015. jún. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi most voltunk 4 éves kislánnyal. Én úgy oldottam meg, hogy váltóruhát és csere alsóneműt vittem: egy vállpántos ruhát, azért a fürdőruhát túlzásnak éreztem volna, azt viszont csak felkapja. És egy gumiszandált, ami biztonságos akkor is ha rohangálna a vízsugár alatt. De a homokozós részben ezt levette, jobb volt neki mezítláb.
2015. jún. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek, ment a zöld kéz!
2015. jún. 8. 22:33
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi már voltunk a Szilas pataknál és a Ligetben ilyen pancsolós játszón. Ja meg a Bikás parkban is. Nem fürdőruhát adtam rá, a leégés miatt. Mezítláb csattogott sima játszós ruhában. Csak legyen váltás. Bugyiból is.
2015. jún. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!