Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom 2 éves fogai szuvaso...

Kislányom 2 éves fogai szuvasodnak. A védőnő Zymafluor szopogatós tablettát ajánlott, csak az a baj, hogy nem hajlandó szopogatni, le nyeli. Igy hatásos?

Figyelt kérdés
2014. máj. 21. 06:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A szájban kell oldodnia.
2014. máj. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért kell szopogatni mert addig is ápolja a fogakat, ha lenyeli akkor nem tudja csak a gyomrot "ápolni" ara meg ugye nincs szükség. Vagy valami fokrémet kellene keresni, vagy ha csak ez a cukorka lehet megoldás akkor ezt valahogy porrá őrölni és kis vízzel elkeverni úgy kanállal a szájába adagolni és legalább picit öblögessen vele mielőtt lenyeli. Cumis üvegről, cumiról, esti kakaózásról vagy teázásról, cukros levek iszogatásáról szép lassan leszoktatni, gyakoribb fogmosásra rászoktatni. Nem bántásnak mondom ezeket, mert tudom, hogy anyaként az ember mindent megpróbál, sajnos mi is olyan család vagyunk (főleg én, férjem nem annyira) hogy sikálhatom én a fogam és óvhatom, de sajnos gyakran elromlanak.
2014. máj. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
mi néhány hónapos korától adjuk ezt, az orvosunk azt mondta, hogy törjük neki össze, és úgy vegye be.
2014. máj. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha elrágja az is tökéletes, nem kell feltétlenül szopogatnia. A lényeg, hogy érintkezzen a fogaival.
2014. máj. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!