Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Barátnőmet szeretném megkérni,...

Barátnőmet szeretném megkérni, hogy néhány alkalommal vigyázzon a kisfiamra. Adnátok ezért pénzt neki? Ha igen, mennyit?

Figyelt kérdés
Kisfiam 5 éves és a nyári szünet alatt lesz 5-6 alkalom, amikor nem tudom megoldani az elhelyezését. Barátnőm felajánlotta, hogy vigyáz rá, csakhogy ehhez neki szabadságot kell kivenni.
2015. jún. 13. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel barátok vagytok, kérdezz rá őszintén, hogy hogyan hálálhatnád meg neki, mondjon egy konkrét összeget. Ha nem akarja, akkor is találj ki valamit és az utolsó alkalommal add át, akármit, ami számára hasznos. Ilyet nem lehet kérni csak úgy, a két szép szemedért, ez nagyon nagy segítség, az ő szabadságának rovására! N31
2015. jún. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Yorxun Yorxun válasza:
Ha jó barátnőd, akkor nem fog érte kérni semmit, de ettől még legalább valami jelképes ajándékot mindenképpen adj neki, amit szeret.
2015. jún. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha ajándék, akkor mekkora értékben gondolkozzak?
2015. jún. 13. 19:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi ezt ugy csinaltuk, hogy minden ilyen alkalomra tisztessegesen megfoztem, levest keszitettem, kacsat, libat, tortat (a kedvencet) sutottem, hogy legyen mit enniuk, s ezzel se kelljen bajlodnia. Nyilvan ezek az etelek tobb napig kitartottak, igy nagyon halas volt, hogy ezzel is megkonnyitem a dolgat.
2015. jún. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ő ajánlotta fel magától, akkor nem kell neki fizetni. Amit írtak, hogy főzzél meg készíts elő mindent, ez alap, meg nyilván legyenek nálatok, ne nála amortizálja a gyerek a lakást.

Illetve ha barátnődnek lesz gyereke, akkor ezt ne felejtsd el és te is vállald majd be az övét, ennél jobban nem tudod meghálálni.

Esetleg találj ki nekik 1-2 programot, ami felnőttnek is kikapcsolódás lehet (esetleg vmi a barátnőd hobbyjával kapcsolatban), és vegyél rá nekik jegyet, menjenek el.

2015. jún. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!