Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jól látom hogy mostanában...

Jól látom hogy mostanában egyre többen vállalnak 3 gyermeket?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 13:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én ezt a saját környezetemben nem tapasztaltam, de lehet...biztos van erről valami statisztika is valahol.
2010. márc. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nálunk mindenki 3-at szeretne. Talán ez szép szám, nem tudom. Ezt egy hónappal ezelőttig én is így gondoltam, aztán most kezd átállni a gondolatom a kettőre.
2010. márc. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
azért aközött, hogy ki mennyit szeretne, és ebből mennyi lesz, elég nagy szakadék tátong..pl. én meg a férjem is amíg nem volt gyerekünk, azt mondtuk, hogy3-at szeretnénk...aztán mikor meglett a kislány (most már ovis) rájöttem, hogy örülök, ha 2-re lesz időm/energiám. most nem védekezünk már egy ideje, hátha lesz kistesó, de megmondom őszintén, az sem fog összetörni lelkileg, ha nem...
2010. márc. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek. Az ismeretségi körömben szinte mindenki 3 gyereket mond, én is úgy voltam, aztán most már van kettő és látom már hogy azt hiszem ennyi elég is lesz.

Sajnálom amúgy,mert jó lett volna még egyszer terhesnek lenni, meg pici babázni, de nagyon hamar megnőnek és egyre több mindenre kell idő, pénz stb.És azt nem szeretném, ha választanom kellene majd később, melyik gyermekem "mennyit" kaphat.

2010. márc. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
most voltam ortopédián, a doki lehet vagy 31-32 éves, és 4! gyereke van.....de nekem bőve nelég lesz 2 is. :)
2010. márc. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az én környezetemben is sokan vállalnak 3. gyereket. (Indokok: 3-at könnyebb eltartani, mint kettőt! Nincs munkahelyem, így itthon lehetek anyaságin!) Én is szeretnék 3 gyereket, de nem a "pénzért". Én jelenleg örülök, hogy 1 gyerekkel megélünk. Inkább hallgatom, hogy 1 gyerek, nem gyerek.
2010. márc. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
En mindig egyet szerettem volna, aztan az elso parommal kulon mentunk, es miutan megismertem a mostani paromat es osszehazasodtunk, ugy gondoltuk, hogy kell egy kozos is. Megszuletett a 2. lanyom, Angliaba koltoztunk es itt dontottunk amellett, hogy akkor jojjon egy harmadik is, hatha lesz egy kisfiunk is a 2 lany melle. Osszejott, 27 hetes km vagyok a fiammal. :)
2010. márc. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

3 a magyar igazsag! :)

En is most varom a harmadikat,azutan slussz.

2010. márc. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

kátrányoséknál biztos így van, akár 4-et 5-öt is hogy több legyen a segílyke.

Én most egy gyereket se mernék bevállalni.

Aki józanul gondolkozik az csak akkor vállal gyereket ha annak meg is lesz mindene ami kell, és normálisan fel tudja nevelni.

2010. márc. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

és remélem hogy a kormány valamit változtat hogy ne érje meg csak azért gyereket gyártani hogy abból éljen meg apuka anyuka!

ez már inkább hasonlít valami haszonállattartásra sok helyen ami folyik!

2010. márc. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!