Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen futó biciklije van...

Milyen futó biciklije van gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
Pumpálható-e a kereke vagy sem? A kormánya teljesen körbe fordul-e? 2 éves kisfiamnak most akarunk venni, de annyi féle van. Melyik a legjobb?

2015. júl. 3. 13:04
 1/5 anonim válasza:
Hugomnak egy rózsaszínű teljesen műanyag motorja volt.Aztán megcsináltuk neki az én régi bicómat 4 kerekűnek.Tömött kerekek, a 2 pótkerék műanyag.
2015. júl. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 sandrachnologic ***** válasza:
Tanulibicikli.hu - 2,5 évesen n kapta, most 4, de meg mindig szereti es jo is neki, de mar rendes bicajjal is tud.
2015. júl. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tanulobicikli.hu-ról rendeltünk mi is. Nem pumpálható a kereke de ismerősök nagyon dicsérték, még 4 évesen is nyúzzák a gyerkőcök szóval elég strapabíró. Ami még nagyon tetszik, hogy jó könnyű az egész csak 2,5 kg így ha már nem megy rajta nem nehéz cipelni bár ritkán száll le róla a kisfiam. Két és fél éves, egy hónapja kapta és imádja :-)
2015. júl. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Decathlonban vettük, szerintem szivacs kereke van, tehát nem pumpálható, a kormánya nem fordul teljesen körbe, de mint kiderült nem is kell, hogy körbeforduljon, szerintem éppen így biztonságos. Az ülése és a kormánya is állítható, ez lényeges, hogy együtt nőjön a gyerekkel, kézifék van rajta, amit használ is. Csak ajánlani tudom, mert szaküzletből van, nekünk teljesen bevált kezdettől fogva. Ha találsz olyat, ami lábtartós, az még jobb, a mienk is már felemelt lábbal száguld a biciklivel, a lábát rá tudná tenni, de ennek a modellnek nincs lábtartója. [link]
2015. júl. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tanulobicikli.hu

Habszivacs a kereke, a kormày teljesen körbefordìtható. Ülés és kormàny magassàga àllìtható, rengetek a kiegészìtő-és nagyon olcsó. Olcsón szervizelik, bàrmilyen alkatrész fillérekből pótolható.


Ja és könnyű nagyon, ami nagy előny, ha a gyerkőc elunja a mókàt :)

2015. júl. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!