Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves koráig lehet egy...

Hány éves koráig lehet egy kislány a strandon meztelenül?

Figyelt kérdés
Nem rég voltam a strandon,éppen kint napoztam és erre mit veszek észre? egy kislány teljesen meztelenül sétált egy másik gyerekkel kint a parton,mit ne mondjak volt körülbelül 7-8 éves,szerintetek illik ennyi idősen meztelenül hagyni? mondjuk engem nem igazán zavar,de másokat igenis zavarhat.
2015. júl. 4. 07:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/94 anonim ***** válasza:
24%

Gondolom, hogy amíg a kislányt nem zavarja.

A másodlagos nemi jellegek megjelenéséig sok különbség nincs egy baba-kisgyerek és egy nagyobb (7-8 éves) lány között.

2015. júl. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/94 anonim ***** válasza:
87%
Ilyen beteg világban én nem engedném a kislányomnak, hogy meztelenül sétáljon a strandon. A higiéniai szempontokról már nem is beszélve. Olyan aranyos kis fürdőbugyikat vagy fürdőrucikat lehet kapni annyit még a legnagyobb melegben is bőven rá lehet adni.
2015. júl. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/94 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem semeddig.
2015. júl. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/94 anonim ***** válasza:
86%
Másfél évesemet sem hagyom csupaszon, szerintem se illik az egész piciknél sem.
2015. júl. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/94 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom miért kell egy gyereknek bármeddig is meztelenül lennie. Vannak szép kis fürdőruhák, már egészen pici méretben is. Biztos velem van a gond, de én azt se szeretem, ha egy kislány felső nélkül van.
2015. júl. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/94 anonim ***** válasza:
83%
Másfél évesem is kap fürdőruhát. Imádja is. Írta valaki, beteg világ, másik: hiégéniai okok. 7-8 évesnél oké, hogy nem látszik semmi nemi jelleg a puncin kívül, de azért az durva...
2015. júl. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/94 anonim ***** válasza:
84%

óóó én durvábbat is láttam, még sajnáltam is szegény srácot. azt képzeljétek el, hogy már kezdett neki szőrösödni éppen, anyuci meg ott rángatta kézenfogva a strandon, de mindenhova, vízbe, büfébe stb.

Magam is elgondolkodtam, hogy hogy is van ez ... valószínű szegény kissrác még pont nem volt a szégyenlős korszakában, vagy csak akkora volt a szülői tekintély, hogy nem ellenkezett, de azért igen sokan "megcsodálták", mi az isten folyik ott ...


Úgyhogy vannak érdekes szülők, ez tény :) Én már semmin se csodálkozok, amennyi kattant van.

2015. júl. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/94 anonim ***** válasza:
82%
Kettő lányom van,de soha nem voltak meztelenül.
2015. júl. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/94 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is két lányom van, az egyik még picike, de ő sincs sose meztelenül, a nagy se volt meztelenül nyáron sem, amíg kicsi volt fürdőbugyiban volt, most már 'nagylány', 6 éves :) és egy vagy két részes fürdőruciban strandol :)
2015. júl. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/94 anonim ***** válasza:
82%
Soha nem engedném meztelenül a lányomat.
2015. júl. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!