Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kislány 16 kg és 99...

3 éves kislány 16 kg és 99 cm. Átlagos vagy nagynak számít?

Figyelt kérdés
3 éves kislányunk 99 cm és 16 kg. Védőnő azt mondta jó nagy kislány. Azt mondta biztosan nem lesz alacsony.. Én 156 cm vagyok apa 176 szóval egyikünk sem túl magas. Szerintetek tényleg magasnak számít?
2015. jún. 1. 07:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az én lányomat le szokták picikézni. Ő is nemsokára 3 lesz, 95 cm magas. De csak 13,5 kg. Szerintem a lányod talán egy picit magasabb mint a kortársai.

[link]

2015. jún. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Akkor én mit mondjak? :) 3 éves lesz 2 hónap múlva a lányunk. 11.8 kg és 93 cm.


Bár pehelykönnyű, nem csontsovány. Senki meg nem mondaná, hogy csak ennyi.


Szerintem talán magasabb az átlagnál a lányod, de csak picivel. Legalábbis, hogy látom a körülöttünk lévő hároméveseket. Olyan 92-96 között vannak. Nem hinném, hogy égimeszelő lesz. Azt azért túlzás lenne mondani.

2015. jún. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta és nem is írtam, hogy égimeszelő lesz.... Azt írtam, hogy azt mondta a védőnő hogy nem lesz alacsony.
2015. jún. 1. 08:40
 4/12 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy alacsony nem lesz. Az én fiam 1 hét múlva lesz 3 éves, 17,5 kg és kb. 105 cm. Ő kifejezetten magas a fiúk között is (mondjuk mi mindketten magasak vagyunk, így nem nagy csoda, hogy ő is), így szerintem 99 cm egy lánynál több, mint az átlag.
2015. jún. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én nem írtam, hogy te állítottál ilyet. Hol írtam ilyet? ÉN nem mondanám, hogy égimeszelő lesz, lehet, hogy magas lesz, de nem kirívóan, mert az túlzás lenne, ha bárki ezt állítaná. Ugyan ezt jelenti, amit írtam.


Amúgy: "köszönöm a válaszokat, kedves válaszolók stb..." Nem egyből nekem ugrani, mert félre értelmezel valamit és csupán arra reagálni.

2015. jún. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló! Azt hiszem nem ugrottam neked, nem hurrogtalak le.. Csupán annyit írtam, hogy senki nem mondott ilyet hogy égimeszelő lesz a lányom.

De mindegy is én sem azért írtam ezt mert veszekedést akarok ebből itt szítani.

2015. jún. 1. 09:51
 7/12 anonim ***** válasza:
Magasabb, mint az átlag. 4 évesen 100 cm egy átlag kislány. Még csökkenhet a növekedés és lehet, bevárja a kortársait.
2015. jún. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Magas kislány az átlag 94 cm ennyi idősen az én lányom 5 éves és 111 cm ő is magas a korához képest.
2015. jún. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Magasabb az átlagnál.

Az enyém a 3 éves státuszon kereken 100 cm és 14,9 kg volt. Magasnak mondta a védőnő.

Akkor megnéztem a nagyobbik lányom 3 éves méreteit. 107 cm és 18 kg volt!

Viszont én 175 cm vagyok, apa meg 192.


Ti viszonylag alacsonyak vagytok, az is lehet, hogy a lányotok most ugrott egy nagyot és majd később lelassul a növekedése.

2015. jún. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lányom 3 évesen 100 cm volt és 16 kg.augusztusban lesz 4 éves, és most már 108 cm.nagyon látványosan nő,pedig mi sem vagyunk magasak.Valószínű majd később lelassít :-)
2015. jún. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!