Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szilvát lehet joghurttal adni?

Szilvát lehet joghurttal adni?

Figyelt kérdés

Egy éves elmúlt, most éppen a nagyszülőknél van. Anyám hívott az imént, hogy szilvát adhatnak-e neki majd joghurttal.


Őszintén szólva, én se tudom, ilyen kombinációban még nem kapott.


2015. júl. 9. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
miért ne kaphatna...mindkettőt ehet már...lehet hogy kicsit hígabb lesz a kakija, de azért nem lesz tőle hasmenése ha alapból nem hasmenős..
2015. júl. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én adtam neki, ossze kevertem a naturjoghurttal a szilvapurét. nem lett hasmenése...sot puhább széklete sem.
2015. júl. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem hasmenős, nagyon ritkán van lazább széklete a szokásosnál, de olyankor se jövünk rá, hogy mitől.

Szüleim összevitatkoztak, hogy kaphatja-e ezt a kombót és engem hívtak fel, hogy tegyek igazságot :)


Én azt mondtam, hogy mivel létezik bolti szilvás joghurt, csak árulják valamiért - elvileg nagy bajt nem csinálhat, maximum eggyel több pelenkacserét nyernek vele.


Csak azért akadtam meg, mert korábban arról se tudtam, hogy a paradicsom+joghurt nem jó párosítás, attól valóban lett egy enyhébb hasmenése (bár fájdalmai nem voltak, csak telenyomta rögtön a pelenkát).

2015. júl. 9. 12:37
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, hogy ne legyen félreérthető: otthoni fáról szedett szilvát nyomkodnának szét és kevernének össze natúr joghurttal. Tehát nem boltiról van szó (azt én se szívesen adnék neki).
2015. júl. 9. 12:39
 5/7 anonim ***** válasza:
na akkor ezt a joghurt-paradicsom kombot kiprobálom magamon :D
2015. júl. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Kicsit meghajtja maximum, nem lesz tőle semmi baja.
2015. júl. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#5 - felnőttként szerintem elég, ha megeszel magában egy paradicsomkonzervet, aztán lehúzol rá pár dl tejet, ami beléd fér :)
2015. júl. 9. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!