Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A 6 éves oltást (és vizsgálato...

A 6 éves oltást (és vizsgálatot) megkaphatja a gyerek 2 hónappal később, mint a szülinapja?

Figyelt kérdés
2015. júl. 13. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Mi is ugyanígy vagyunk. Felhívott a vedono hogy melyik nap lenne jó nekünk, de mondtam hogy egy hónapig külföldön leszünk, azt mondta nem probléma.
2015. júl. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
:) Persze, nem fog 2 hónap alatt olyan jelentős fejlődési ugrásokat abszolválni, ami miatt ne lenne értékelhető a vizsgálat. Az oltás is ugyanolyan hatásos lesz!
2015. júl. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen meg .
2015. júl. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Persze.

Bár minket sürgetett a doktor úr, de nem hinném, hogy gond lenne két hónap késés.

Mi az oka, hogy később mentek?

2015. júl. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most jutott eszembe,hogy menni kéne, se a védőnő se a doki nem szólt. Nem tudom,másnál hogy van, felhivják telefonon,hogy menni kéne? Vagy tudni kell mindenkinek,hogy menni kell?
2015. júl. 14. 09:57
 6/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Engem felhívtak hogy melyik nap jó nekünk. De pl a lányom barátnőjét nem hívtak, ok el is felejtettek.

Szerintem hívd fel ha nem hívnak.

2015. júl. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!