Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen vizsgálatot végez az...

Milyen vizsgálatot végez az orvos?

Figyelt kérdés
Kimaradt a menstruációm, ezért holnap elmegyek nőgyágyászhoz .. Milyen kérdéseket fog feltenni az orvos, illetve milyen vizsgálatokat fog elvégezni hogy megállapítsa, terhes vagyok-e? Nagyon nem szeretnék az lenni egyébként.. remélem hogy más áll a probléma hátterében.. Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. febr. 21. 13:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Mikor kellett volna megjönnie?vegyél egy tesztet,ugy is megkérdezi csináltál-e?az kimutatja ha terhes vagy.

Kézi vizsgálat,uh ami szokott lenni.Védekeztetek mikor együtt voltatok?

2013. febr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
én a helyedben csináltam volna egy tesztet, ha holnap elmész szerintem csinálni fog egy hüvelyi uh-t hogy lássa mi a helyzet, esetleg csinál rákszűrést, megkérdezi ha babás vagy meg akarod e tartani, megkérdezi hogy rendszeres e a menstruációt hány napig tart ilyesmi...
2013. febr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Megkérdezi, mióta késik, csináltál-e tesztet, megvizsgál hüvelyi úton, és uh-n. Ennyi.
2013. febr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Először általános kérdéseket fog feltenni, majd megvizsgál. Olyanokra kell gondolni, hogy mióta menstruálsz, hány naposak a ciklusaid, szokott-e késni, mennyit, esetleg mióta élsz szexuális életet, miből gyanakodsz a terhességre. Majd megvizsgál kézzel, nem kell félni tőle, csak kitapogatja, hogy nincs-e valami rendellenes. Van, ahol egyből rendelkezésre áll ultrahang is, azzal is megnéz, vagy ha ott a rendelőjében nincs ilyen készülék, akkor elküld egy ultrahang vizsgálatra is, aminek az eredményével vissza kell majd menned hozzá.
2013. febr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Szia! Tesztet csináltál már? Mióta késik?

Az orvos, meg fogja kérdezni, hogy mikor volt az utolsó menstruációd, megkérdezi a védekezés módját, hogy eddig mivel védekeztetek, (gyógyszer, gumi stb.) , meg nézi a hasadat, megnyomkodja, majd hüvelyi uh-t fog csinálni, hogy be bizonyosuljon, hogy valóban terhes vagy-e. Ha igen, akkor megállapítja, hogy hanyadik hétben jársz.

2013. febr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 5.-én kellett volna megjönnie, de még mindig semmi.. Vettem tesztet, negatív lett de mindig hallok olyanokat h negatív volt a teszt aztán kiderült h terhes az illető.. úgyhogy ebben nem nagyon bízom.. De nagyon remélem hogy nincs semmi mert semmiféleképpen nem fogok gyereket vállalni..
2013. febr. 21. 14:02
 7/28 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy??

Egyébként, nekem volt olyan, hogy kimaradt a menszeszem, fájt a mellem, megduzzadt, feszült stb. Csináltam tesztet ami negatív lett, és elmentem nőgyógyászhoz, hogy kiderüljön, hogy mi is van ilyenkor. Meg vizsgált és kiderült, hogy a petefészkemen van egy ciszta. És ez is okozhatja mindezt. Ha nem szerettél volna babát, akkor miért nem védekeztetek?

2013. febr. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Mikor teszteltél?tesztelj egyet ma is,ha terhes vagy már délután is ki fogja mutatni
2013. febr. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Kiváltottam a gyógyszert, de mivel nem jött meg ezért nem tudtam elkezdeni szedni.. a barátom meg nem preferálja az óvszert, de egyébként védekeztem ilyen pharmatex tablettával ami elvileg védettséget nyújt de... kitudja. Egyébként 21 vagyok.
2013. febr. 21. 14:25
 10/28 A kérdező kommentje:
Na mindegy.. az a biztos ha holnap megnézi az orvos aztán lesz ami lesz.. Köszönöm a válaszokat! :)
2013. febr. 21. 14:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!