Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Titeket miben korlátoz? és...

Titeket miben korlátoz? és miért? én nem mehetek ki a szobából. Alszik, de ha megneszeli hogy kimentem, addig sír és nem alszik vissza, míg a szobában nem vagyok.

Figyelt kérdés
ez most olyasmi, hogy ő akar lenni a főnök? vagy anya nélkül még az álom se szép?vagy?
2015. júl. 13. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ő akar lenni a főnök. Menj ki nyugodtan, hagyd sírni, majd visszaalszik magától. Ha mellette maradsz, akkor soha nem fog elaludni nélküled.
2015. júl. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mennyi idős? az nem mindegy.
2015. júl. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1 éves múlt
2015. júl. 13. 17:55
 4/6 A kérdező kommentje:
most is épp szétnézett hogy itt vagyok e, és visszatette a fejét és úgy alszik tovább
2015. júl. 13. 17:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy éves kor körül már előfordulnak alvászavarok. Akár a mozgásfejlődés miatt is. Eddig aludt rendesen és újonnan alakult ki, vagy mindig is így volt?
2015. júl. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

igen, újkeletű a dolog.

az esti lefektetés, még csak csak működik, lefekszik, de ha ne simizem, vagy vagyok mellette legalább 5 percig, akkor utolsó erejével is feláll és sír. de legalább ez 5 perces dolog, szóval jóval egyszerűbb, mint a nappali elalvás.

2015. júl. 13. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!