Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes kismama vagyok, és...

30 hetes kismama vagyok, és olyan szinten fáj a medencém és a derekam, hogy még a mozgásban is korlátoz. Ez normális? Volt valakinek hasonló problémája? Mit lehet tenni ellen?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
29 hetes vagyok. Egy héten egyszer nekem is előjön néha. Rákérdeztem ,van ilyen. Ha megpihenek napközben sokszor alig bírok kikelni az ágyból. Mint egy 80 éves. Pár perc csoszogás utána jobb.A medence tágul, a derékfájás oka talán a súlypont változása vagy esetleg a baba nyom valami ideget. Nekem ezeket mondta a doki.Szokott segíteni egy kis gerinctorna,de szigorúan csak felhúzott lábakkal.Nekem a 3. terhességem ,de az első kettővel nem volt ennyire kellemetlen...
2012. jan. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy normális-e. Én 31.hetes vagyok. Hanyatt fekvés után majd kiugrik a szemem amikor felkelek vagy megmozdulok, annyira fáj a keresztcsontom. De az egész medencém nem fáj és a derekam sem. Főleg nem állandóan. Lehet, hogy normális, mert mindenkinek más a szervezete, izmai, kötöttsége.
2012. jan. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen normális, 28.héten még be is csípődött ráadásul a derekam négy nap kemény fekvés, stb. MOst 33.hetesen meg úgy totyogok mint egy gatyás galamb, fáj a keresztcsont stb szinte mintha belülről zsibbadna , nagyon rossz, de tudjátok ezt ti is. Első gyerekemnél is így volt, doki is mondta, hogy normális, ez van:) ki kell bírni csajok.

33.heteske

2012. jan. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a letört farkcsont-darabom és a gerinc csípett össze valamit, 3 hétig a wc-re sem tudtam elülni, és a férjem segítsége nélkül nem tudtam kimászni a fürdőkádból.

Én tornásztam sokat (fájdalomtól sírva) és kenegettem növényi gyulladásgátlóval.

Aztán ahogy átbillent a gerincem egy ponton, egyik napról a másikra elmúlt.

27 hkm

2012. jan. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálam is ez van, már 2 hete! Én is van, hogy elsírom magam a fájdalomtól, menni nagyon nehezemre esik, de a legrosszabb, ha lefekszem, mert nyomódik és ráadásul kikelni se tudok az ágyból! Nagyon remélem, hogy én is átesek ez ilyen holtponton, mert nem bírom ki még 9 hétig! :( Főleg, hogy nekem csak az Algopirin segít, semmi más ( a munkám miatt muszáj, mert anélkül belepusztulnék ).

31hkm

2012. jan. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!