Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sos! A kislányom megkóstolta...

Sos! A kislányom megkóstolta a tápot, csirke, tyúk, kacsa, disznó vagy kecske táp lehetett. Lehet valami baja?

Figyelt kérdés
2015. júl. 15. 19:57
1 2
 1/12 anonim válasza:
Semmit. Én is ettem macskakaját és semmi bajom nem lett tőle.
2015. júl. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Macskakaja azért nem másabb kicsit?
2015. júl. 15. 20:03
 3/12 anonim ***** válasza:
Semmi
2015. júl. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz
2015. júl. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz.


Ezek nagyrésze őrölt kukorica vagy más gabona, nincs benne semmi problémás. Legfeljebb csillogni fog tőle a szőre XD

2015. júl. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
kiskoromban imádtam a nyúltápot, egészséges felnőtt lettem, pedig én rendszeresen dézsmáltam:-D
2015. júl. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én a tyúkszart kóstoltam meg nagyanyámnál kiskoromban... Élek😊 Semmi baja nem lesz. Ezeknek az állatoknak a tápjában semmi nincs,ami mérgező lenne az embernek.
2015. júl. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hogy csak olyan takarmány/táp (kivéve gyógyászati célú) hozható forgalomba állatoknak, ami emberi fogyasztásra is alkalmas. Nem élvezeti szempontból persze és nem tartós fogyasztásra, hanem olyan értelemben, hogy emberre mérgező anyagot nem tartalmaz.


Ha folyamatosan enné, akkor már tápanyaghiány, vagy nyomelem túlsúly előfordulhatna, mert nem az emberi szervezetre tervezték. (ahogy a babák tápszere sem alkalmas egy felnőtt embernek folyamatos fogyasztásra, sőt, még betegséget is okozhat idővel felnőttnél)

2015. júl. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi a barátnőmmel olyan 6 évesen azt játszottunk, hogy galambok vagyunk, és megkóstoltuk a tyúktápot. 35 vagyok, élek és virulok. :)
2015. júl. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hehe, én is nyúltáp rajongó voltam kisgyerekként!! :))))

Később a kutyatápot majszolgattam.

A lányom 2,5 éves, már ő is kóstolta :)

2015. júl. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!