Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Nem baj ha a disznó húst meg...

Nem baj ha a disznó húst meg a csirke húst egy tepsibe sütöm meg?

Figyelt kérdés

2014. nov. 2. 07:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miert lenne baj?
2014. nov. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bajnak nem baj, de a csirke hamarébb sül meg!
2014. nov. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
57%
A csirkének kevesebb idő kell szóval nem fog megégni mire elkészül a disznó?
2014. nov. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ugy gondoltam hogy a disznó csülköt egy fél órát-órát elősütöm, és utána csirke
2014. nov. 2. 08:17
 5/8 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy miért lenne baj, csak még nem hallottam és nem is csináltam így, és bele gondolván elég fura páros, de viszont nem akarok kétszer sütni...
2014. nov. 2. 08:18
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi benne a fura? Ha megsül a csirke kiveszed, a disznót meg sütöd tovább!
2014. nov. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Csülöknek sok idő kell, nem beszélve arról, hogy átveszik egymás ízét, esetleg a fűszerezésük is más, én két kisebb tepsiben sütném, ami elfér egymás mellett a sütőben, csirkének elég 1 óra.
2014. nov. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is fura párosítás. Mindamellett, hogy nem egyforma a fűszerezése, a csülök zsírja más ízű és azt átveszi a csirke. Én legalább is nem szoktam baromfit sertészsírban sütni, de ízlések és pofonok. Én is inkább két tepsit tennék be a sütőbe.
2014. nov. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!