Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves fiam rendszeresen...

3 éves fiam rendszeresen fájlalja a popsiját, mitől lehet, ti hova vinnétek ezzel?

Figyelt kérdés
Minden nap kakil, nem keményet, rengeteg gyümölcsöt eszik. Sokszor látom, hogy odanyúl, és már többször mobdta is, hogy fáj neki.
2015. júl. 19. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, de sejtem hogy a végbelével lehet valami gond. Én egyből elvinném a házi gyermekorvoshoz és kérnék beutalót különböző helyekre ahol szakszerűen kivizsgálják, meg én azért csináltatnék széklet vizsgáélatot, ha túl sokat nagy wc-zik akkor simán lehet gond hogy meg lett erőltetve a végbele, ez valamilyen szinten normális, de mindenképp járjatok utána mert ksőbb agyobb gondok lehetnek!
2015. júl. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy csak kicsípi a kaka?
2015. júl. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Proktológusnak mutassátok meg. Ritkán, de előfordul gyerekeknél is aranyér.

De akár végbélrepedés, stb is lehet. Mindenképp szakember diagnosztizálja!

2015. júl. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!