Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel büntetnétek egy három...

Mivel büntetnétek egy három és fél éves kisfiút, aki egy egész guriga wc papírt egyben tömködött bele a wc-be?

Figyelt kérdés

2015. júl. 20. 18:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
15%
Neki kell kitakarítania a helyiséget. Kapna szivacsot, lavórt és tegyen rendet! Aztán elbeszélgetnénk, hogy miért is nem nyomunk bele a wc-be egy tekercs papírt.
2015. júl. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
Most ez komoly? Nem mondom, hogy dícsérd meg érte,de...
2015. júl. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
26%
Büntetés? Nem lehet hogy egyszerűen csak belecsúszott??
2015. júl. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem egyszerűen belecsúszott, direkt dobta bele. Az apja szerint már máskor is próbálkozott vele, csak nem sikerült. Sarokba állítottam 5 percre és utána elbeszélgettem vele. Csak kíváncsiságként érdekelt, hogy mások hogy reagálnak ilyenre.
2015. júl. 20. 18:57
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
Semmivel. Tudod miért adnak az óvodában csak egy kis darab wc papírt a gyerekeknek, ha mosdóba mennek? Ezért. Kicsi még, neki ez vicces. Anno az én lányom egy bugyit tomkodott bele, mert balesetes lett
2015. júl. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

Egyesnek üzenem:

A Domestost kihagytad! Azt mindenképp adj egy 3 éves gyerek kezébe mielőtt beállítod büntetésből takarítani!!!

Remélem viccelni akartál csak!

2015. júl. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
28%
Semmivel, elpakolnám a wcpapírt olyan helyre, ahol nem éri el. kicsit kényelmetlen, de akkor nem dobálhatná többet bele. Szerintem úgysem érti, hogy ezzel mi rosszat tett. Maximum elmagyaráznám neki, hogyha eldugul, annak milyen következményei lehetnek.
2015. júl. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%
Úristen, remélem ez a kérdés csak vicc! Ha nem nézesd meg magad egy elmeorvossal kérdező!
2015. júl. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

A kisfiam 4 és fél évesen ugyan nem a wc-be dobta bele, de legurított egy guriga wc papírt és húzta ki végig a folyosón a fürdőszobából.

Elvettem tőle és közöltem vele, hogy ezt még egyszer nem szeretném meglátni, mert nem ingyen van a wc papír, pénzbe kerül és anyának meg apának nincs annyi pénze, hogy állandóan wc papírt vegyen, csak mert neki ilyen eszébe jut és ilyet nem csinálunk. Megértetted? Mindezt teljesen komolyan.

Nem csinálta többször.

Amúgy persze, hogy azért csinálta, mert azt gondolta, hogy ez jó vicc. Csak nem az. Elbeszélgetsz vele, hogy többet ilyet ne csináljon és gondolom megérti.

2015. júl. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azért azt nem hiszem, hogy elmeorvoshoz kellene azért mennem, mert szeretném megértetni a fiammal, hogy rosszat csinált és ezt nem szabad. A "büntetést" idézőjelbe kellett volna tennem, talán akkor mindenki értette volna, hogy nem valami hű de nagy büntetésre gondoltam, hanem az életkorának megfelelő figyelmeztetésre. Nem hiszem, hogy öt perc a sarokban és utána az elbeszélgetés, olyan óriási és eltúlzott büntetés lett volna, de szerintem így megjegyezte a lényeget.
2015. júl. 20. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!