Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A folyamatos nagy meleg...

A folyamatos nagy meleg okozhat újbóli szédülést és hányingert terhesség alatt vagy összeszedhettem valami vírust? A gyomrom is fáj,21 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Tegnap elkezdtem megint szédülni de még nem voltam nagyon rosszul. Estére már nagyon hányingerem volt és fájt a gyomrom is, vacsorázni már nem tudtam.Éjszaka nem volt gond és reggelre jobban is éreztem magam de megint elkezdtem szédülni, fáj a gyomrom és hányingerem van. Okozhatja ez a folyamatos meleg és/vagy a növekvő baba ezeket a tüneteket vagy összeszedhettem valami vírust?
2015. júl. 24. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Hasonlóan érzem magam és nem vagyok terhes. Alváshiány+hőség.
2015. júl. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vérnyomásod, cukrod milyen?

Elég folyadékot iszol, rendszeresen eszel, stb.?

Igen, szerintem okozhatja az időjárás simán.

De ettől még foglalkozni kell vele, mert nem normális dolog ennyire rosszul lenni.

2015. júl. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én 8+5 vagyok, de én egyébként is végig szédülök mióta tudom, már ájultam is el, tegnap hánytam is de szerintem csak a meleg! Jövőhéten jön a lehülés:)
2015. júl. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Okozhatja a kánikula, férjem is hasonlóan érzi magát. a baba miatt azért menj el orvoshoz, zárja ki a vírusos fertőzést (mert arra is van esély). A növekvő baba is nyomhat esetleg olyan ideget, ami a tüneteidet okozhatja, de mindezt innen nem lehet megállapítani.
2015. júl. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3 napja a mellkasom fáj és majdnem állandóan mindjárt elajulok érzésem van. Pedig nem terhesen még ez a meleg sem viselt meg ennyire.

De lehet étel is amúgy. Meg a terhesség is. Az emesztesre hatással vannak a hormonok is és a meleg is.

2015. júl. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Folyadékra figyelek, hogy elég legyen, cukrom rendben van. A vérnyomásom elég alacsony sajnos de az sose volt magas. Enni is eszek rendesen. Orvosom ma nem rendel de ha nem lesz jobb akkor elmegyek ügyeletre biztos ami biztos. Addig megpróbálok többet pihenni mert fekve sokkal jobb és remélem hamar elmúlik.
2015. júl. 24. 10:41
 7/7 A kérdező kommentje:
Jah és a szintén szenvedőknek is kitartást és jobbulást kívánok!
2015. júl. 24. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!