Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 évesemnek szeretnénk a...

6 évesemnek szeretnénk a születésnapját játszóházban megünnepelni, hol vannak költséghatékony de jó helyek?

Figyelt kérdés
2015. júl. 26. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
[link] :)
2015. júl. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez elég drága ...
2015. júl. 26. 21:36
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Akkor itt nézz szét esetleg :)

2015. júl. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az sem mindegy merre laksz?????

[link]

2015. júl. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A játszóház és a költséghatékonyság sajnos eleve kizárják egymást. :(


Itt a játszón többen is csináltak már olyat, hogy a játszótérre szervezték a szülinapi bulit, lufikkal díszítették a játszóteret, a pingpongasztalon volt terítve sütivel, üdítővel, és volt olyan család, aki bohócot is hívott oda. Nem ideális, és más gyerekek is odamentek persze, de ha nincs rá keret...

2015. júl. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát költséghatékonyt én nem találtam sajnos :(

kompromisszumos megoldás a Mc. McDonald’s volt. De mivel egy évbe egyszer megyünk max. így nem gondoltam, hogy nagy kárt okozok ezzel...főleg, hogy csak a sült krumplit eszi meg :)

ott csak a kaját kellett fizetni a bérlés ingyen volt, és volt játszóház része is :)

Egyébként merre laksz? hol szeretnétek rendezni?

2015. júl. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
16. kerület
2015. júl. 28. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!