Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vegyek 2 évesem szülinapjá...

Mit vegyek 2 évesem szülinapjára? Ötletem sincs.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeptemberben lesz 2 èves a fiam. Sajnos nem tudom, mit is vehetnèk neki. Az az igazság, hogy 3 lányom van, a lányos játèkokban vagyok otthon. A fiatalúr nagy nagy fejtörèst okoz nekem.

Elsősorbab bentre való, a gondolkodását, ès az egyedül játszásra való kèpessègèt szeretnèm megcèlozni.

Kisegítenètek pár ötlettel?

Jöhetnek olcsóbb ès drágább játèkok is, mert többet szeretnèk neki.

Köszi, ha segítetek!


2015. júl. 31. 19:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nincs valami erdeklodesi kore? Ebben a korban mar szokott lenni kedvenc allat, kedvenc mese stb.

Mennyire szeret "szerelni"? Mert hiaba ajanlok egy ilyet,


[link]


ha atomjaira szedi 2 perc alatt, ha magara hagyod. :D


A puzzle szonyeggel nem lohetsz melle, ha meg nincs.


[link]

2015. júl. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

En ezt is imadtam kiskoromban:


[link]


Meg a sima fa epitokockat. Vagy ha ez nem eleg 21. szazadi mar, akkor Lego Duplo. Jo kis cuccok vannak.

2015. júl. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%
Plédet. De úgysem fog emlékezni rá hogy mit vettél neki. Ha nekem lesz gyerekem lehet 5 éves koráig nem kap semmit.
2015. júl. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Plèdet? Nem igazán ilyesmire gondoltam.

A másik kèt válaszoló nagyon beletalált, ezek szuper ötletek. Köszönöm.

2015. júl. 31. 20:30
 5/12 anonim ***** válasza:
A masik ket valaszolo en voltam... :D Amugy orulok, hogy tudtam segiteni, pedig meg gyerkocom sincs. :) Meg gondolkodom.
2015. júl. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Traktor, dömper, kisautó, mentő, tűzoltó, rendőrautó, versenyautó, markoló, szerszámos láda, kalapálós dühöngő, építőkocka, favonatszett, vízimalom, kesztyűbáb, zongora illetve egyéb hangszerek, duplo, képeskönyv,
2015. júl. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az én 2 évesem a két darabos kirakókat szereti. A Djeco márkát imádja, mint pl. ez:

[link]

2 éves lassan gyurmázni is elkezdhet,a legegyszerűbb pár száz Ft-os sima gyurmakészlet tökéletes.

Duploja van már? Azt is imádja az enyém.

Vagy fa vonat szett? Van egyszerűbb is kicsiknek, nagy darabokkal.

2015. júl. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lego mindig nyerő, olyan jó duplók vannak, nem tudok betelni velük. De a járműfélék is kedvencek szoktak lenni.
2015. júl. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Duplo van rengeteg, most találtam elemes mozdonyokat meg sínt hozzá, meg egy rakat thomas mozdonyt a szekrènyt tetejèn, meg katonákat, katonai járművet, de fogalmam sincs honnan van. De ezek nem èrdeklik, ő az a rombolós, dühöngős fajta. Könyvek vannak, nekivalók. A kirakót meg megeszi, akár műanyag, akár fa, zavarja, hogy asszimetrikusak. Ő nagyon tisztaságmániás. Szóval takarítò kocsit biztos kap.

De most találtam óriás kukás autót, 50kg-ig terhelhető, szóval ütheti, dobálhatja, ráülhet. Ez a dömperről jutott eszembe. Csak ő a kukásokat imádja.

De gondolkozom ezen a kèt darabos kirakón. Tetszik. Ha meg mègsem jön be, elrakom kèsőbbre.

Nagyon jó ötleteket adtatok!

Èn is ès a kisfiam is hálásak vagyunk!

2015. júl. 31. 22:43
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]


Egy ilyenért én is megbolondultam volna kiskoromban. :D


De ez sem rossz:


[link]

2015. júl. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!