Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Kislányom 2. szülinapjára...

Kislányom 2. szülinapjára semmi ötletem! Van 2 nővére, gondolhatjátok, hogy mindene megvan. Ettől függetlenül ötletek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 14. 21:27
 1/2 piriiiii ***** válasza:

Miért kéne azt gondolnunk, hogy mindene megvan, csak azért, mert van két testvére? Furcsa logika.

Egyébként 2 évesen szerintem még inkább azt "várja el" egy gyermek, hogy ott legyenek vele a szülei, törődjenek vele, éreztessék, hogy azon a napon különösen ő a szemük fénye (mert ugye egyébként is :) ), valami nagyon finom torta, közös játékok, esetleg adni neki valami nagyon szép, színes játékot, plüsst (de legyen értelmes is, tehát nem egy lila-rózsaszín, csillogós unikornisra gondoltam), vagy állatkertezés, egyszóval, valami emlékezetes, közös program. De hát Te ismered őt...

Ha tényleg megvan mindene, akkor tárgyakkal kár elkápráztatni.

2015. máj. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ünnepeljétek, ha nincs szüksége semmire: torta, játszóház, kirándulás, "buli"...
2015. máj. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!