Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyermekes anyukák, ti...

Kisgyermekes anyukák, ti ezért haragudnátok?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, barátnőimmel vonatoztunk haza öten. Ők leültek az egyik 4 személyes helyre. Egy kislány, aki kb 3 éves lehetett, megkérdezte, hogy le szeretnék-e ülni mellé, mert már csak ott volt hely. Mondtam, hogy igen, ha nem probléma. Az anyukája közben a síró kisbabával foglalkozott, de látszólag jóváhagyta. A kislány nagyon aranyos, beszédes volt, rögtön szóba is állt velem. Nem csináltam vele semmit, beszélgettünk a kedvenc meséiről, elmesélte, hogy hol nyaralt, én is meséltem neki. Ez látszólag nem tetszett az anyukának, de mégsem mondhattam a kislánynak, hogy "ne beszélj hozzám, anyud nem örül neki", meg amíg velem beszélt, addig se akart elszaladni, kihajolni az ablakon, stb, tehát az anyukája foglalkozhatott a kicsivel. Nem igazán értettem, hogy miért méregetett olyan csúnyán, hiszen szerintem semmi kifogásolni valót nem tettem a lánnyal, nem is én erőltettem, hogy hozzám szóljon. Örültem neki, mert jól kijövök a gyerekekkel, de nem "neveltem" helyette, semmi ilyesmi. Anyukák, ti haragudnátok azért ha a lányotok út közben egy idegen lánnyal beszélne?

2015. aug. 2. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha ilyen a szituáció, amit leírtál, hogy normális az illető, még örülnék is, hogy a gyerekem szocializálódik és leköti magát, addig sem kell tartani egy esetleges unalom szülte nyafogástól.
2015. aug. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ditta323 ***** válasza:
72%
Nem. Igaz még csak 11hós a lányom, de bárhova megyünk mindív van valaki akit "kinéz" magának és gagyog hozzá meg küldi a puszikat.
2015. aug. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Lehet, hogy valami miatt nem örült neki, hogy a lánya ezeket a dolgokat elmesélte neked, talán voltak benne olyan dolgok, amik számára "bizalmasan kezelendő" státuszúak voltak.
2015. aug. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem haragudtam volna, sőt 😊. Nekem 5 éves kislányom van és ha azon a vonaton lettünk volna, az én lánykám is elszórakozratott volna 😊. Lehet anyuka más miatt volt morcos, nem miattad.
2015. aug. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, engem nem zavarna, örülnék neki, hogy barátságos.

Talán nem olvastál jól az arcáról, vagy más baja volt, nem te.

2015. aug. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem. de nem biztos,hogy téged méregeted úgy. lehet,hogy csak leszakadt a lába,vagy már fáradt volt vagy akármi.
2015. aug. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Igazság szerint kicsit lelkiismeret furdalásom volt, de így már nincs. :)
2015. aug. 3. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!