Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintettek kell orvoshoz...

Szerintettek kell orvoshoz vigyem?

Figyelt kérdés
14 hos Kisfiamnak Kb 1 honapja ereztem nyaki nyirokcsomo duzzanatot. Felhivtam a gyerekorvost de azt mondta, hogy fogzik es attol, nem kell orvoshoz vigyem. De azota sem mult el,meg mindig erzem es latszik. Aggodom nagyon
2015. aug. 2. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha aggodsz vidd el az orvoshoz.
2015. aug. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem nő akkor nincs nagy gond, nem fognak vele foglalkozni. Ha 1-1,5 cm-nél nagyobb a göb, és-vagy hirtelen nőni kezd akkor azonnal doki. Nekem mindkét lányom füle mögött van nagyobb nyirokcsomó, engem is idegesít, de a fentiekkel elhaj [link] a gyerekorvos.
2015. aug. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat a linkért, csak a gyerek rángatta a kezem, véletlen került be :)
2015. aug. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha idegesít, én elvinném orvoshoz, max. közlik, hogy feleslegesen rángattad be a gyereket a rendelőbe.


Mondjuk a nyirokcsomó könnyen bedagadhat akármilyen ártalmatlan gyulladástól is.

2015. aug. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak is ilyen, baba kora óta. Megmutattam az orvosnak, többször is rákérdeztem, (már azt hiszi, buggyant vagyok) azt mondta, van ilyen típus, akinél jobban látszik. Ha más tünet nincs, nem kell vele foglalkozni. Most 4 éves, de még mindig aggódom.
2015. aug. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!