Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Retro kanapén egészséges...

Retro kanapén egészséges hosszú távon aludni kisgyereknek?

Figyelt kérdés

Ehhez hasonló kanapénk van itthon, nagyon régi már, de jó állapotú:

[link]


3 éves lesz a lányom, óvodába megy már ősszel, már nagyon időszerű lecserélni a rácsos ágyat, de sajnos nincs pénzem másik ágyat venni, még használtan is több ezer forint a legolcsóbb, amit meg ingyen, vagy 1-2 ezerért adnak, az nagyon lestrapált állapotú.

Ezért gondoltam, akkor inkább ezt a kanapét nevezem ki az ő ágyának. Párszor én is aludtam rajta, nos nem egy kényelmes franciaágy, de el lehet rajta aludni.

Szerintetek hosszú távon jó lenne egy ilyen neki?

Sajnos a közeljövőben esélyem sincs arra, hogy kispóroljak akár 5 ezret is egy ágyra, de azt sem akarom, hogy az oviban csúfolják amiért még rácsos ágyban alszik.


2015. aug. 3. 18:13
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Természetesen kinyitott állapotában gondoltam használni az ágyat, így le se pottyanhat róla, meg talán kényelmesebb neki, bár akkor meg ott a lyuk középen.
2015. aug. 3. 18:14
 2/17 vfrtom ***** válasza:
6%
Tudom nem szép más tárcájában kutakodni, de mennyit fizetsz az internetért? Havonta?
2015. aug. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Bella169 ***** válasza:

A rácsos ágyat nem lehet átalakítani? A mienk például olyan hogyha a 2 rácsos oldalt kiveszem és helyére beteszek alulra két kb 10cm-s merevítőt akkor ifiággyá alakítható.


Nem teljesen ez, de hasonló elven működik amiről írtam:

[link]


Szerintem jobb megoldás, mint a kanapé, főleg, hogy ilyen kisgyerek gerince még sokkal gyengébb mint egy felnőtté és könnyebben deformálódik is

2015. aug. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem, sajnos a rácsos ágy már többször leszakadt alatta mivel eleve használt volt, most megint megszögeltem, de már csak a Jóisten tartja.

A rácsai amúgy se kivehetők sajnos, így kijönni se tud.

2015. aug. 3. 18:24
 5/17 anonim ***** válasza:
35%
Ilyesmi ágy nem alkalmas kisgyereknek. Ha nagyon nincs pénzed, akkor inkább add el ezt és vegyél helyette egy gyerekheveröt.
2015. aug. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ezt sajnos nem adhatom el, mivel az albérlet tulajáé a kanapé.
2015. aug. 3. 18:28
 7/17 anonim ***** válasza:
37%
Én nem altatnám ilyenen a gyereket... Nem olyan drága egy ágy, a kis háta meg az egészsége a legfontosabb.
2015. aug. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

"nem egy kényelmes franciaágy, de el lehet rajta aludni."


Nem kényelmes. Már emiatt sem altatnám rajta a gyerekemet.

2015. aug. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem aludhat ezen az ágyon. Most lehet, hogy elalszik rajta, de 15-20 év múlva nagy gondjai lehetnek ebből, ne csináld. Nem hiszem el, hogy egy-két hónap alatt ne tudnál pár ezer forintot összespórolni rá valahogy. Ennél még az is jobb, ha veszel egy matracot és azon alszik.


cwww.jofogas.hu/komarom_esztergom/Gyermekagy_agynemu_taros_32401424.htm


[link]


[link]


[link]


stb.stb....

2015. aug. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Bella169 ***** válasza:

[link]


Ez esetleg elérhető áron lenne.

2015. aug. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!