Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy állítsam le az anyukámat?...

Hogy állítsam le az anyukámat? Megbántani nem szeretném.

Figyelt kérdés
Lányom szeptemberben megy az oviba. Munkám miatt úgy alakul hogy reggel 8-ra megyek akkor viszem magammal a kicsit, viszont délután 5-ig dolgozom úgyhogy akkor nem tudok érte menni. Párom legkésőbb 4-kor otthon van, úgy beszéltük hogy délután ő el tudja hozni. Anyukám meg már mondogatja hogy a húgom 3-kor jön haza, pont az óvoda előtt megy el, úgyhogy nem kell a páromnak egyáltalán elhozni, minek maradna 4-ig az oviban. Már az egyik óvónőnek is szólt hogy mindig a húgom fog menni a lányunkért. Mikor mondtam hogy nem gond ha egyszer egyszer a húgom megy érte de nem kell mindig mert mi is meg tudjuk oldani, akkor teljesen felháborodott és megsértődött. Nem értem miért ellenzi annyira hogy apuka hozza el az oviból a kicsit.
2015. aug. 5. 08:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem, a gyerek nyilván jobban örül az apukájának.
2015. aug. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A 3 órai elhozatal nem is igazán szerencsés, pont ébredés idő. Ezzel is érvelhetsz esetleg. De a lényeg hogy a ti gyereketek, a ti döntésetek, anyukád ebben nem intézkedhet. Illetve persze a húgoddal is beszéld meg :)
2015. aug. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Húgom is háborgott mikor mondtam hogy a saját apja miért ne hozhatná haza az oviból. Egyébként húgom a keresztanyja a lányunknak.

Azon kaptam fel igazán a vizet hogy anyám már az óvónőnek is szólt hogy ki megy majd a gyerekért.

2015. aug. 5. 09:02
 4/15 anonim ***** válasza:
És az óvónő mióta hallgat a nagyszülő utasítására?
2015. aug. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Írtam olyat hogy az óvónő hallgat a nagyszülőre? Pont az óvónővel mikor találkoztam ő mondta nekem hogy anyukám mit mondott.
2015. aug. 5. 09:09
 6/15 anonim ***** válasza:

Szegény, nem irigyellek, mert mivel húgod megy arra hamarabb, gondolom mindenképp be fog menni a lányodért. Persze szólhatsz reggel az oviban, hogy apuka megy érte, másnak ne adják ki, de szerintem lesz belőle balhé, ha már ennyire rápörögtek. :(

Sértődés nélkül nem fogod tudni lebeszélni velük szerintem.

2015. aug. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mondd meg, hogy a 3 óra még korai, akkor ébredeznek, wcznek, aztán uzsiznak. 4kor pont ideális elhozni.
2015. aug. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Anyukád latom hasonlit az enyémhez, azt hiszi neki szultel gyereket.


Szerintem kérd meg h helyetted ne intezzen semmit, foleg nem ugy h senkivel nem egyeztetett v nem lett megkerve.

Megsértődni meg lehet, az ellen nem tudsz mit tenni. De az a lenyeg h minden ugy legyen ahogy te/ti a ferjeddel szeretnétek

2015. aug. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A beszoktatáskor (valahol már a szülőin) be kell írni, hogy ki viheti el a gyereket.

Az óvónőkkel úgyis ti, a szülők rendezitek az ilyesmit, határozottan megmondod, hogy a húgod csak néha fogja elhozni, az apukával meg tudod oldalni.

Nem írtad, hány éves a húgod, de általában 14 év alattinak ki se adják a gyereket. Ráadásul, jó nagy bunkóság lenne minden délután ilyen programot szervezni a húgodnak, neki is van élete, ő is menne barátokkal ide-oda, sport, különóra, neki nem feladata a kis unokahúghoz igazítani az időbeosztását.

Anyádnak határozottan mondd meg, ne szóljon bele a dolgaitokba, a gyereknek vannak szülei, majd ti intézkedtek.

2015. aug. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

23 éves a húgom, dolgozik és mint írtam ő a lányunk keresztanyja. Nincs kifogásom az ellen hogy néha ő hozza el a kicsit az oviból, pl.ha a párom túlorázik. De nem értem miért ragaszkodnak ennyire hozzá hogy a párom ne hozza haza az oviból.

Anyám csak azt hajtja folyamatosan hogy apu sem ment értünk soha az oviba. Ja hát persze hogy nem mikor ő estig dolgozott...

2015. aug. 5. 09:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!