Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha egy kislány jól érzi magát...

Ha egy kislány jól érzi magát meztelenül kint az udvaron vagy a strandon, akkor meddig milyen korig engedjük úgy?

Figyelt kérdés

#lkij
2015. aug. 7. 08:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
én strandon nem hagynám meztelenül,legalább egy fürdőbugyi legyen rajta.
2015. aug. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

Biztos lepontoztok, de sztem teljes meztelenül max otthon, de strandon nem. Sosem. Mindegy hány éves.


Lényegtelen, hogy jól érzi magát, nem ez számít.

2015. aug. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Én is jól érzem magam meztelenül ebben a hőségben, mégsem járkálok úgy. :)

A kérdésre válaszolva, egy bugyit legalább adnék rá otthon is, mert leül fűbe, homokba és az nem túl higiénikus. Standon pedig egyáltalán nem engedném.

2015. aug. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Semeddig. Egy bugyit vegyen fel otthon is.beleül valamibe, kaphat egy fertőzést, annyit nem ér az egész. Bugyiban viszont nyugodtan szaladgálhat kb. 5 éves korig.
2015. aug. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

Meztelenül otthon, de akkor is csak egy kis szaladgálás, bugyitlankodás... aztán fel kell húzni egy bugyit. egy pamut bugyikától nem lesz jobban melege ilyen időben sem.

strandon is max pár perc, kis szaladgálás pl átöltözéskor (ugyan fiam van, de neki akkor/addig van megengedve a meztelenkedés, amíg a strandon visszaviszi a vízhez a fürdőnaciját, hogy kimossa belőle a homokot), hazaindulás előtt.

2015. aug. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%

semeddig, nem azért nem mutogatjuk a kislányunk punciját mert ő nem élvezi... ráadásul kell a fenének, hogy fertőzést szedjen össze strandon!


otthon tőlem pucérkodhat, de őszintén nem értem hogy jut eszedbe a gyereked nemiszervét közszemlére tenni!

2015. aug. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
otthon sem, főleg strandon nem. Egy kis bugyi legyen rajta. Kisfiam itthoni medencében volt meztelen talán 1 éves korában utoljára.
2015. aug. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
Hát tudod, én nem engedném egy percig sem strandon, otthon sem tartom jónak. Az enyémek viselnek valamit otthon is a kertben. Ízlés dolga, nekem nem tetszik. Meg mi az, hogy jól érzi magát így? Ő egy kisgyerek, persze, hogy jól érzi magát, ők még nem tudják felmérni, mi a jó és mi nem, ez a szülő dolga. Jól érezné magát, ha reggel csokit enne vattacukorral, délben meg gumicukrot, de mégsem azt eszik.
2015. aug. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem amég jól érzi magát meztelenül. A megfelő higénia szabályokat bekell tartani, de azt ugyan ugy egyszál bugyiban is bekell.
2015. aug. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ez nincs korhoz kötve. Ha jól érzi úgy magát, miért ne lehetne otthon meztelenül? Otthon úgy sem látja senki idegen. Strandon szerintem 5-6 éves korig nem gond, ha meztelenül van. Ezután már adnék rá egy bugyit, hogy ne bámulják mások. Félmeztelenül, felső nélkül viszont nyugodtan lehet 11-12 éves korig, amíg nem nő a cicije. 11 évesen még én is félmeztelen voltam, és nem emlékszem, hogy bárki bámult volna, nekem meg jó volt úgy.
2015. aug. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!