Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi szituról? Szerintetek is aggasztó vagy csak már mindenhol pedofíliát kiálltunk?

Figyelt kérdés
Az utcánkban lakó házaspárnál nyaral a 4 éves lány unoka, az én lányom 5 éves. A lányom néha átmegy a kislányhoz játszani, ha itt van, most is így történt. Amikor érte mentem a nagypapa a két lányt altatta egy teljesen lesötétitett és bezárt szobában. Nagyon furcsa volt a szitu, ráadásul nem volt oka altatni hiszen nem volt ott olyan sokáig, és a lányom már nem is alszik délután.Gyorsan hazavittem a lányom és soha többet nem engedem át.

2015. aug. 4. 23:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

1.A bezárt szoba alatt - tényleg zárt szobát értesz, vagy csak az ajtó volt becsukva?

2.Lehet-e hogy a másik kislány még alszik délután, ezért gondolta, hogy mindkettőt lefekteti?

3. A lesötétítésben semmi kivetni valót nem látnék, mivel napfényben senki sem alszik... még a melegtől is véd valamennyire.

4. finoman megkérdezhetnéd a kislányodtól, hogy milyen mesét mesélt neki a "nagypapa", mért döntött úgy hogy Ő is aludni megy, miket játszottak aznap....stb.


több részletre lenne szükség, hogy valamit is következtetni tudjál szerintem.

2015. aug. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért így hiányos ahhoz a kép, h véleményt lehessen mondani. Furcsa az biztos. De. Megkérdezted, h miért csinálja? Hogy altatta? A bezárt szoba kulcsra zártat jelent, vagy csak becsukta az ajtót?
2015. aug. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből eszembe sem jutna rosszra gondolni, meg olyat kijelenteni, hogy "soha többet nem engedem át". Gondolom a nagypapa azért fektette le a te gyerekedet is, mert az unokája még szokott délután aludni, és azt szerette volna, ha mindketten elcsendesednek. Egyébként miért nem kérdezted meg, hogy miért fektette le aludni?
2015. aug. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Fiam egyik kis barátnője 4 éves és alszik még délután.

Apósom is szokta altatni a gyerekeket, odafekszik melléjük. Volt, h félhomályban.

Mi az a bezárt szoba? CSukott ajtó vagy kulcsrazárt? Mert ha kulcsrazárt, akkor én se vinném többet.

Én nem kiáltok rögtön pedofíliát ebben az esetben... amíg nem írod, h kulcsrazárt ajtó volt, addig annyira nem para.

2015. aug. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Minden ebéd után aludtunk papával egész 10 éves koromig amikor náluk voltam, a redőny is le volt húzva és az ajtó is becsukva és papa mesélt és mesélt, mindig a gyerekkoráról, a csínytevéseikről.. istenem de hiányzik a nagypapám és a délutáni alvás előtti meséi :( Nem kell egyből rosszra gondolni.
2015. aug. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
A korulmenyek alapjan nem megitelheto. Az 5 eves lanyod viszont mar eleg nagy ahhoz, h beszelgetes kozben kideruljon a szavaibol, ha tortent vmi. Tegy fel nehany kerdest, az egesz atlagos tarsalgasnak tunjon. Ez alapjan ki tudod zarni v meg tudod eroaiteni a gyanut. Szedintem a "nem engedem oda tobbe" pont a semmi:ha tortent vmi, tul keves, mert a lanyodnak talan segisegre volna szuksege, h tultegye magat rajta, ha nem tortent, akkor meg felesleges torest okozol azzal, h eltiltod az unokatol. es a nagypapa is neg fog erezni vmit. tok artatlanul lesz elitelve...
2015. aug. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%

Ezen miért kellett kiakadni? Az én nagyapám is amikor már teljesen elfáradt a gyerekek miatt, úgy döntött délutáni alvás kell. Pedig már mi sem aludtunk 7-8 évesen délután. De papa megoldotta. Besötétítette a szobát, az ajtót becsukta, hogy a külső zajingerek se zavarjanak minket, ő leült az ágy elé egy fotelban és monoton hangon mesélni kezdett. Elaludtunk.


Az a baj, hogy a mai anyukák már mindenben a rosszat látják, és rögtön mindenki pedofil.. Komolyan te nagyobb gond vagy mint a nagypapa a szomszédból.

2015. aug. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

én téged nem értelek.

lepasszolod a gyerekedet idegeneknek, majd pedofíliával gyanúsítanád meg a nagypapát csak mert nem a te gyereked napirendjét követi hanem a saját unokájáét?!?

ha meg kint hagyta volna egyedül a kertben, míg az unokáját elaltatja, akkor meg nyilván az lenne a bajod.



"ráadásul nem volt oka altatni hiszen nem volt ott olyan sokáig"

egyébként nyilván az volt az oka, hogy ebédidőben küldted át és utána szoktak a gyerekek aludni. vagy tévedek kedves kérdező?

2015. aug. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%

Az én fiamnak elég nagy az alvásigénye, még 6 évesen is aludt délután 2-fél 4-ig.


Többet kellene tudni a dologról. Hánykor engedted át, mit beszéltetek meg, mikor mentél érte, mit jelent a bezárt szoba, a két lány közé feküdt a nagypapa, stb...

2015. aug. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi infó alapján azt mondom, hogy pedofíliat kiàltasz!
2015. aug. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!