Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy pár éves kislánynak deréktól lefelé ér a haja?

Figyelt kérdés

Ilyen 3,4,5 évesekre gondolok,mert talán annyi időbe telik még addig megnől.

A lányom hatalmas hajjal született.

Igaz,hogy még csak 13 hónapos,de már most is lehetne simán 5cm vágni belőle.

Úgy tervezem,hogy hagyom hagy nőljön neki derékig. Csak a frufruját vágom,hogy ne érjen a szemébe.

Anyám kiakadt,hogy minek ilyen kislányoknak hosszú haj,mert a meleg,meg a gerince,a kezelhetősége és,hogy zavarni fogja őt.

Nekem is világ életembe hosszú volt a hajam. Most is a fenekemig ér és sose volt ezekkel a dolgokkal problémám amiket mondott.

Engem is állandóan nyüstöl,hogy minden nekem ekkora haj.

Igaza lehet és vágassam rövidre a haját,addig még ő is eltudja majd dönteni,hogy milyet akar(10-12 éves kor kb)

Ti hogy álltok a gyerkőcötök hajvágásával?


2015. aug. 7. 20:28
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Szerintem a hátközépig érő haj a legideálisabb a kislányoknak. Nem kell már kis korban túlzásba esni és egyszerre derekig növeszteni a 3-4 éves gyerek haját. Egy kislánynak, főleg ha eleven, a derékig érő haj szerintem csak nyűg. Nekem ikerkislányaim vannak, 4 évesek és gyönyörű göndör hajuk va, na ezzel még nehezebb bánni mint a hosszúval.
2015. aug. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Szerintem csúnya. Azt sugallja hogy igénytelen.
2015. aug. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!