Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ti mit gondoltok arról, ha...

Ti mit gondoltok arról, ha egy 9-10 éves kislánynak szülinapja van, de nem köszönti fel senki se és nem kap semmi ajándékot senkitől se és ezt a család nem is érzi bajnak és nem is érdekli?

Figyelt kérdés
nem a legtehetősebb család, de azért 1 tortára és nem annyira drága játékokra (pár ezer Ft-os) lett volna pénz...

2015. ápr. 10. 16:48
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy sajnálom szegénykét. Legalább egy csokival felköszönthették volna. Ám te sem tudod hogy 9 vagy 10 éves a lány?
2015. ápr. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim válasza:
100%
Ahány ház, annyi szokás..., ha ez mindig így volt és senki sem ünnepli a születésnapját a családban, akkor ott ez a megszokott és a normális. Persze azért rossz lehet a kislánynak, ha látja,hogy más családoknál másképp megy...
2015. ápr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
100%
Sok családban nem tartják sem a szülinapot, sem a névnapot. Felköszöntik az ünnepeltet, és ennyi.
2015. ápr. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:

#1: igazából ez én voltam pár éve, így nem nagyon emlékszek már erre


#2: amikor ovis voltam, ünnepeltük, meg már 3 éve újra ünnepeljük, de nekem azt mondják, hogy ne rágódjak a múlton, csak tudjátok, ez akkor roh@dtul rossz érzés volt meg még most is az.


#3: de legalább őket felköszöntötték! engem még fel se köszöntöttek!


és van még valami...

a névnap

rajtam kívül nen sok gyerek van a rokonok között, és habár a felnőttek nem ünneplik már úgy a szülinapjukat, csak köszöntés van, mégis, ha valakinek névnapja van, azt mindig felköszöntik. kivéve engem. engem soha nem köszöntöttek még fel...

2015. ápr. 10. 18:44
 5/49 anonim ***** válasza:
Ha mindenkit felköszöntenének csak engem nem, az nagyon rosszul esne...ezek szerint nem olyan családról van szó, akik nem ünneplik a szülinapokat, névnapokat, hanem csak a tiédet nem. Nem tudom mi lehet az oka de elég fura, elhiszem hogy értetlenül állsz a dologhoz. Én is csak azt tudom mondani, ne foglalkozz vele, inkább örülj hogy mostanában megemlékeznek a szülinapodról.
2015. ápr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:

Hu, ez rossz erzes lehet, mert kell erezze az ember, hogy fontos, bar szerintem az ilyenekbe lassan mindenki beletorodik. Az a fontos, hogy idonkent erezd, hogy szeretnek es ezt te is mutasd ki.

Nalunk se fenyes a helyzet. Altalaban en se kaptam es kapok semmit, max apu megkeri anyut, hogy susson valami tesztat.

17\L

2015. ápr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat, kedvesek vagytok!

egyebkent nincs unnepelve a szuli, nevnap, csak koszontik egymast, ajandekot altalaban csak anyukam kap. jo mostmar en is, de most a felnottrkrol van szo.

felnott testverem azt mondta, hogy amikor gyerek volt, neki se volt megtartva

2015. ápr. 10. 19:04
 8/49 anonim ***** válasza:
100%
Van ahol nem köszöntenek sem születésnapot, sem névnapot. Egyébként régen sem tették. Ez az állandó köszöntgetés és azon való ajándékozás egy kitalált dolog, régen ilyen nem volt.
2015. ápr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:
utolso, legyszi, olvasd el, amit a #4-ben irtam!
2015. ápr. 10. 19:22
 10/49 anonim ***** válasza:
Kérdező! Akkor téged kiszúrtak!
2015. ápr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!