Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan bir egy 3 eves ennyit...

Hogyan bir egy 3 eves ennyit enni? Kisfiu

Figyelt kérdés

Babysitter vagyok egy angol csaladnal es dobbenve latom illetve tapasztalom hogy a gyerek mennyit eszik es mennyire ossze vissza. Es ezt az anyja engedi is neki! Hogy nem rontja el a gyomrat? Egyaltalan hova fer nala ennyi kaja?

Pl mai reggelije: chips, kukoricapehely tejjel(ez a normalis reggelije), ilyen zseles cukrozott rud, ket joghurt... Hogy nem rontja el a kis gyomrat? Pedig normalis testalkata van.


Raszolni, elvenni tole nem tudom, mert jon a hiszti, es igazabol en nem nevelni jottem ot, arra itt az anyja.


De fura ez igy nekem. Tapasztalatok?

Probaltam elvenni tole, megmagyarazni szepen, jott az erosebb hang, minden, de semmi. Hagytam sirni, de egyszeruen semminek nincs hatasa!



2015. aug. 8. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:

AtyaIsten! Ez nagyon durva! Az én három éves fiam is tud enni rendesen, na, de nem ilyeneket, hanem mondjuk három tojásból rántottát egy ivókefír mellé meg most szezonban egy negyed dinnye. De ezek egészséges dolgok. Chipest nem veszek, nem is ismerik. Nem mondom, hogy nem kapnak egészségtelen kaját, de az max a túrórudi vagy a tejszelet.

Az lehet, hogy most normál testalkatú a gyerek, de nem fog így maradni. Túlsúlyos lesz és cukorbeteg nagy valószínűséggel. Nem tudsz mit csinálni, ha az anyja szerint ez normális.

2015. aug. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tobb mint valoszinu hogy tulsulyos lesz, mivel az anyja sem karcsu, epp ellenkezoleg.

Pedig nem tudom felfogni, az anyja valami fanatikus egeszseges eletmodu parti-megkockaztatom meg azt is hogy Schorbert Norbit es Rekat is tulteszi-, es megis a gyerekenek minden sz*rt enged megenni?!


Probaltam neki magam fozni, mivel fott kaja is kell neki, de meg se kostolja... Bele ugye meg nem tomhetem...

2015. aug. 8. 09:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy gilisztás.
2015. aug. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha édes sz.rokat eszik, nem csoda, ha folyton éhes egyébként is, de a gilisztát tényleg meg kéne nézetni.
2015. aug. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az anyja nővérként dolgozik egy helyi korházban, tuti tudna róla ha gilisztás lenne.

Legalábbis szerintem...

2015. aug. 8. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!