Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol vesztek Lego-t, Lego...

Hol vesztek Lego-t, Lego DUPLO-t? És gyerekkönyveket?

Figyelt kérdés

Boltban irtó drága a lego.

Esetleg net-en rendeltek? Konkrét címet írnátok, ha van?


És kisgyerekeknek való, kemény fedeles, rövid mesés könyveket? Van konkrét könyvesbolt, vagy Tesco...stb ilyen helyeken is van jó választék? Könyvtári kölcsönzés kizárt, lányom minden könyvét megrágja, firkálja, széttépi még.

Köszönöm!



2015. aug. 11. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Duplót mndig a legolcsóbb webáruházban, pontosan a ahol a kiszemelt éppen a legolcsóbb. Először mindig eldöntöm milyet kapnak, most szülinapra pl.duplo babaházat.Aztán rákeresek a nevére az arukereson, vagy az argep.hu-n és nézem a postaköltségeket is... A babaházat 16e-ért kaptam meg, üzletben min.2000-el több lett volna.

Könyveket hasonlóan, pl.libri, törzsvásárlói kártyával vettük a Boribonokat és a Babócásakat.

A kisgombos meseboltot is szeretjük, kicsiknek cuki nyitogatós könyveik vannak, pl. A róka zoknija, vagy a Malacbújócsa. Árban nem olcsók, de minőségi, szépen rajzolt és vicces könyvek.

2015. aug. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legóval ottani dolgozóként szerencsénk van.
2015. aug. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ÉN VETEM MÁR legot retrotoysban és vetem 220 lego boltban mert ott volt olcsobb pontosabban neten megrendeltem és boltban szelyesen vetem át .könyvet 20% kuponal veszek ha kell libriben ,vagy tescoban ha olyan van amit szeretnének és akcios .
2015. aug. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Saavedro ***** válasza:

"Boltban irtó drága a lego. "


Nem feltétlenül. Vannak, akik használ LEGO szettüket magasabb áron árulják, mint amennyiért a boltba megkapod!


https://www.youtube.com/watch?v=F3z8jMqnICc - Én ezt pl. 13000 (!) forintért rendeltem a mall.hu-n, de ezt annak tudom be, hogy összetévesztették valami DUPLO-val. :D


Ajánlom a kockafalu weboldalát, reálisak az áraik és, ami a legjobb, még MOC-okat és alkatrészcsomagokat is árulnak!


Ahol én rendelnék:


kockafalu

kockarakó

jófogás

2015. aug. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!