Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti amikor elmentek turizni...

Ti amikor elmentek turizni akkor mennyi ruhát vesztek meg egyszerre?

Figyelt kérdés
És milyen gyakorisággal?

2015. máj. 21. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Most gyerekruhára gondolsz? 1-2 poló vagy nadrág, általában keveset már csak azért is mert kicsi a gyerek és hamar kinövi, meg a jókat viszik mint a cukrot.
2015. máj. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
amennyi jót találok. pl. párszáz ft-ért nem hagyok ott olyat,ami szép és újszerű.
2015. máj. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tök változó. Van hogy 1-2 darab, van, hogy 10...:-) akkor kell megvenni, amikor van.. a turizás szerintem ilyen...

De amúgy én célirányosan vásárlok a turiba is...meg se nézem amire nincs szükség...

Max. évszakváltáskor, mikor pl. most tudom, hogy kell majd sok póló, akkor 1 mértettel nagyobbat megveszek, ha szép...

2015. máj. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én sokszor járok a Megamarketbe,ott naponta csökken a ruhák ára.Általában a 300 ft-os napon megyek,akkor még kifogok jó cuccokat.Akkor amit találok megveszem.Már minden méretben van a fiaimra pl ünneplőnadrág,ami nagyon drága újként a boltba,de ingekkel,pólókkal is így teszek.

Egy alakalommal 5-10 ruha körül veszek meg.

2015. máj. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A turizás pont az a dolog, amit nem lehet előre eldönteni vagy szabályt kialakítani rá. Mert mindig más az árukészlet, másak az árak stb. Van, hogy semmit nem találok, van hogy 1-2 szép cuccot, van hogy rengeteg mindent de azért a pénztárca határt szab akkor is, akkor 1-2 zacskó ruhát veszek mondjuk. Igaz, nekünk nem minden ruhájuk turis a gyerekeknek, nagyjából fele-fele arányban új és használt ruháik vannak.
2015. máj. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Volt olyan, hogy üres kézzel mentem ki, de volt olyan hogy 7ezer Ft-ért vettem egy halom ruhát, amiben egy télikabát is volt saját magamnak. Ha csak kabátot veszek annyiért, még az is olcsó lett volna.
2015. máj. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most elég jól el vagyunk látva ruhákkal, úgyhogy évente kb 3 alkalom elég. Ilyenkor se veszek egyszerre 5-6 darabnál többet. Nem férünk már a ruháktól a szekrényben :) Ha nagyot nő a gyerkőc, akkor (pl téli szezon előtt) kell egy nagyobb bevásárlást csinálni (turi és Cosmos főleg), ilyenkor két-három hatalmas szatyor ruha is hazakerülhet, pláne ha felnőtt darabok is becsúsznak, vagy nagyobb ruhadarabok pl téli kabát.
2015. máj. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!