Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak már hogy ne...

Mit csináljak már hogy ne hisztizett a mama miatt mindig?

Figyelt kérdés
Röviden: a gyermek 2 éves koráig mamánál laktunk, hiába lakunk 2 éve már külön a gyerek egyfolytában hisztizik mindenért legyen az telefon tabletta tv édesség de főle a mamáért mert mindig ott akar lenni,aludni,( egy lépcsőház van köztünk), olyan hiszitek levágta mikor haza akarom hozni hogy én vagyok a rossz mert biztos bántom a gyereket meg iyenek. Pedig nem.sokszor megteszek hogy nem engedik haza csak mert hisztirohamokat levágta. Már q mamával is megbeszéltem százszor hogy ilyenkor nem ott tartani kell a gyereket hanem szépen hazaküldeni (2 napig már ott volt) de hiába, akkor persze jó jó,de mikor a gond van akkor meg az ellentétjét mondja.tiltsam el? De mindig megeszi s szívem 3-4 nap után.mit tegyek már hogy hiszti nélkül jöjjön haza.már mindent próbáltam, odaadom neki mindent mindig megkapta mostanában mindent csak hogy ne hisztizett,ráadásul kilátással van a 8 hónapos gyerekre is már.segítsetek.

2015. aug. 12. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló volt, de nem sírt csak a mama miatt ,mert "haza" akart menni. kb 1évbe telt mire megszokta az új helyet. Nálunk annyi volt a különnbség,hogy ő nem volt el egyedül a mamávall, azt is szerette volna,hogy én is ott legyek, ott akart aludni.Nekünk felnőtteknek is nehéz a váltás hát még egy kisgyereknek.
2015. aug. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amint írtad egy lépcsőház van köztetek. Ha a mama fizikailag alkalmas rá, kísérjen haza benneteket, legyen ott kb. 2-3 percig amíg levetkőzik a gyerek és elkezd játszani vmit és akkor angolosan lelép, így megszokja, hogy a mamától hazamegyünk és otthon játszunk. Egy idő után már nem kell kísérgetni, azért otthon a hisztit jobban lehet kezelni.
2015. aug. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kicsit csökkenteni kell a találkozásokat! A mama rászól néha?
2015. aug. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok.egy ideig próbáltük hogy hazakíséri ment is jó is volt de már nem jön mert magas neki a 3. Emelet,nincs kedve eljönni a meleg miatt még hasonlók. Találkozás is ritkítottam már de ha lemegyek a gyerekekkel a boltba már akkor összefutunk vele és jön a hiszti az utcán. Ha meg nem engedem képes rá hogy feljön és elviszik ha nem engedem akkor is.annyira nagy bajban vagyok hogy hogy is csináljam mert jól kikötött vele csak a gyerek miatt mindig összeveszünk.tiltani nem tölthető teljesen mert csak ők vannak rajtunk kívül neki se az sem jó ha átengedem. Annyira nehéz megtalálni az arany középutat.
2015. aug. 12. 14:28
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi az hogy elviszik annak ellenére h nem engeded? Ajtón zárcsere és akkor engeded amikor te jónak látod. Persze h hisztizik a gyerek hisz látja h a mama a főnök. Először kettőtök közti konfliktust kéne megoldani és tisztázni h te vagy az anyja a gyereknek.

Én a rendszeresség híve vagyok. Jelöljetek ki pl. heti két napot amikor délután nála van, többi nap meg mindenki élje a saját életét. Gyerek meg megtanulja majd h pl. a kedd és a péntek a mama-nap.

2015. aug. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4 évesen a lányodnak is meg kellene értenie, hogy most nem mész a mamával hozzá, hazamegyünk! A mama se engedje, ha te nem szeretnéd.
2015. aug. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Oviszezonban nem is volt túl nagy gond,megvolt a rendszeresség,de mióta nyári szünet van kész katasztrófa.az hogy meg zárcsere nem tudom megtenni mivel jó szándékkal feljön beengedem aztán kiböki hogy viszi és hiába nemet mondok a gyereket fogja és viszi.ugyan ilyen hiszti miatt löktek fel terhesen mikor jött a kistesó mert haza akartam hozni ők meg kirángatták a kezemből el ellöktek tőle.alig várom már hofy ovi legyen hátha megint jobb lesz a helyzet.
2015. aug. 12. 15:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát ez kész, kérdező. Te félsz netán az anyádtól? Fellöktek?! Állj már a sarkadra! Nem vagy óvodás.
2015. aug. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem engednék olyan embert a házamba, aki terhesen direkt fellök. Mindegy ki az.
2015. aug. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs,mi az hogy te nem engeded és ennek ellenére elviszi a gyereket? Anyukáddal mennyire vagytok jóban? Mért nem beszélitek meg a dolgokat? ha sehogysem lehet megoldani én elköltöznék,mert ez nem állapot.
2015. aug. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!