Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másnak is sokat hisztizett 16...

Másnak is sokat hisztizett 16 hónap körüli gyereke?

Figyelt kérdés
Már teljesen el vagyok keseredve, mást sem csinál csak csapkod, nyeszereg, csíp, karmol, csapkodja magát. Vannak durvább napjaink és vannak valamivel nyugodtabbak, de nekem úgy tűnik, mintha a természete lenne ilyen születésétől. Sokszor úgy érzem már semmi sem hat.. :(
2015. márc. 29. 10:36
 1/5 A kérdező kommentje:
És az elmúlt hónapokban új fogacska sem lett, szóval arra sem tudjuk fogni :(
2015. márc. 29. 10:37
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy habitus kérdése is. De inkább talán életkori sajátosság. Ő még nem tudja sok féle képpen kifejezni magát és a türelmet, mint olyant is most tanulja méghozza tőlünk ahogyan mi reagaljuk le a dolgokat. Nem könnyű tudom. Az én kisfiam is erzekeny típus egyeves koratol komoly hiszti van lassan két éves és nem tudom meddig tart még. Egyedül vagyok vele soha egy perc segítségem nem volt mióta megszületett. Soha nincs el egy percet egyedül folyton szórakoztatni kell ő ilyen. Hogy bírom? Sok humorral énekkel a nehezebb helyzetekben es szeretettel. Vannak nehez napok akkor sírok mikor letettem így jön ki a feszültseg.
2015. márc. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kitartást, nagyon együtt érzek..
2015. márc. 29. 11:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Köszi! Neked is :)
2015. márc. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Az én lányom is erős személyiség, alapból.:)

16 hónapos kora körül ő sem tudta irányítani még az érzelmeit, akaratát, sokat "hisztizett", mi is ki voltunk sokszor.

Most 22 hós, rengeteget változott, jó irányba. Persze előfordul még most is a hiszti, de főként tiltásra, ezeket a helyzeteket még nem tudja kezelni úgy látom. Sokat magyarázunk neki, idővel hidd el érteni fogja, mégha most nem is hallja meg,de ne add fel, ez csak egy játszma. Legyél következetes, így a határokat is tudni fogja.A beszéd fejlődésével szintén jobb lett a helyzetünk, most már könnyebben kommunikálunk, mi is megértünk dolgokat, amiket szeretne, így még kevesebb a tiltás.....ebben is volt nálunk a titok kulcsa.

Remélem segíthettem.

2015. márc. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!