Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Valakinel bevallt a homeopatia...

Valakinel bevallt a homeopatia kisgyereknel?

Figyelt kérdés
rossz alvasra,betegsegeknel?
2015. aug. 16. 23:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
31%
Próbáltál már idiotizmusra homeopátiás lóf.aszaranyút szedni?
2015. aug. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
28%
Nézd, ha neked jól esik, nyugodtan idiotazz csak le mindenkit, aki homeozik. Engem pl épp nem érdekel, hogy mi a véleményed. A gyerekem 12 éves, életében egyszer volt komolyabban beteg, akkor is szalmonellaval, nekem pedig 30 éves koromig évi többször is sikerült tuszosmandulagyulladast kapni - amióta homeozok egyszer sem jött össze. Persze ez nyilván mind placebo, meg idiotizmus, de magasról teszek rá, hiszen használ. Ennyi
2015. aug. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én meg sosem kaptam és nem homeózok, váó. Ez bizonyít valamit szerinted? Sőt, mióta fodrászhoz járok, azóta rákos sem lettem, tuti a fodrászoknak is valami varázsereje van, mi?
2015. aug. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Igen, bizonyít valamit. Azt, hogy képtelen vagy elfogadni h valakinek bevalt valami, akit te nem értesz. Ennyi
2015. aug. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
80%

Az a baj, hogy az emberek jelentős része (lásd az egyik hozzászólót) nem tud elvonatkoztatni az egyéni tapasztalataitól. Nagyon más az egyéni tapasztalat és a statisztika.

Ha mondjuk influenzás voltam, ezért minden nap tapsoltam hármat és körbepörögtem ötször, mire elmúlt az influenzám, ez azt jelenti, hogy ez a ceremónia gyógyítja az influenzát? Nyilván nem, ez egyértelmű. Csak azt már nem látod be, hogy a te homeós tapasztalatod pont ugyanilyen.


Ahhoz, hogy valaminek a valódi hatékonyságát felmérjük, ahhoz SOK embert kell vizsgálni. És ez még nem elég, két csoportba kell osztani őket úgy, hogy az egyik az adott szert kapja, a másik pedig semmit. De ez még mindig nem elég pontos, hiszen így a placebóhatást nem tudjuk kizárni, ezért kell az egyik csoportnak ugyanolyannak tűnő, de igazából hatóanyagmentes szert adni.


És bizony az ilyen, tudományos szempontból megfelelőnek bizonyuló vizsgálatok azt mutatják, hogy a homeopátia nem ér többet, mint a placebó.

2015. aug. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Saavedro ***** válasza:
Ilyenkor persze az összes konteós itthagyja a kérdést, mint eb a szaharát.
2015. aug. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudtam a homeopata gyógyszeekben nincs semmi, tehát placebók.
2015. aug. 30. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!