Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szülők! Mért jó nektek az...

Szülők! Mért jó nektek az hogy a strandon meztelenül hagyjátok a gyereket? De néha nagyobbakat 6-7 éveseket is?

Figyelt kérdés
nyilván azoknak szól a kérdés akire vonatkozik,de persze bárkitől jöhet válasz,mert őszintén nem tudom milyen okból teszik,szeretném meg tudni.
2015. aug. 22. 00:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

gondolom szerintük aranyos a gyerekük pucér seggel és erre annyira büszkék, hogy mindenkinek látnia kell.


mi is most voltunk Balatonon, elképesztő mennyi pucér gyereket láttam. gyerekemmel homokozott egy 6 év körüli kislány bugyi nélkül, anyuka nem engedte leülni, nehogy homok menjen a puncijába. kislány égnek meresztette a popóját... már mi éreztük magunkat kellemetlenül.

arról nem is beszélve, mennyi beteg állat van...

2015. aug. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló: Jézus Máriám.. sajnálom a gyereket hogy ilyen hülye egy anyja van.. mert az!


Kérdező: az életben nem fogom megérteni az ilyet.. én a 8 éves lányomra egyrészest adok! Evvel nem hozom sem őt, sem másokat kellemetlen helyzetbe és egy aberrált állat se bámulja a meztelen gyerekemet.

2015. aug. 22. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is adok rá fürdöruhát kislányomra .söt mindig van rajta fürdöruha amiota nem pelenkás .
2015. aug. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Bocsi lemaradt hogyha vizes helyre megyünk strand vagy fürdö.
2015. aug. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Emlékszem amikor kicsi voltam,úgymond "divat" volt nem adni semmit a gyerekre.Gyerekként sem értettem,felnőttként meg még úgy sem.De pl. Horvàtorszàgba nem csinàltak ebből nagy ügyet baràtnőmék.Sok volt a pucér gyerek,így ők sem adtak rà semmit.Én màr csak egészségügyi okokból sem értek ezzel egyet.
2015. aug. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

Én adok mindkét gyerekemre ( 2,5 éves, 11 hónapos).

Mi voltunk nyáron nyaralni a Balatonon és többször strandolni, de egy pucér gyereket nem láttam. :)

2015. aug. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

engem kb 3 eves korig nem zavar. afelett mar gáz de azert annyira nem kavar fel hogy ezen kattogjak.


viszont emlekszem anyam engem folyton a batyam fecskeiben vitt a strandra (spur volt noi furdodresszt venni nekem...) aztan 7-8 eves lehetettem mikor megszolt az egyik lany az uszodaba hogy nincs normalis furdoruham...na soha tobbe nem jartam uszni ugy megbantodtam...anyam pwrsze azonnal vett egyreszes furdoruhat de akkor mar keso volt....szoval en tui adni fogok a lanyomra ha mar nem pelenkas.

2015. aug. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%
Nem unjátok még ezt a témát? Én se strandoltatom pucéran a gyerekemet, de ott már komoly bajok vannak, ha valakit ez ennyire zavar. Egész nyáron folyamatosan jönnek ezek a kérdések, miért nem olvasod el azokat?
2015. aug. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Én soha nem értettem ezt a "problémát"
2015. aug. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
44%
A lányom kb. úgy 10 éves koráig meztelenkedett strandon,mikor már jobban szőrösödött és a puncija is nőiesedett,akkor már nem engedtem neki.Senki nem szolt és nem tette szóvá.Most 12 de itthon engedem hogy meztelen legyen .Őrá is rászóltam hogy ne üljön le csak hajoljon mert bemehet neki a homok meg is értette elsőre.
2015. aug. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!