Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kis fiam allergiás...

3 éves kis fiam allergiás valamire de nem tudják az orvosok, hogy mire. Valószínűleg valamilyen ételre. Arra vagyok kíváncsi, hogy valakinek volt-e már ilyen gondja és ha igen mi segített? (a kis fiún kiütések vannak) köszönöm

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Tavaly ősszel a kislányom 18 hónaposan volt allergiás a hohes c italra és mi úgy kezeltük, hogy visszatértünk a tápszer tejpépes megoldásra, és szépen elkezdtük visszavezetni fokozatosan az ételeket még a gyümölcs és zöldségeket is csak üveges bébiétel formába kapta.

2-3 hónapig tartott, míg rájöttünk, hogy az ital volt a probléma, azóta tünet mentes szerencsére:).

A ti esetetekben, már kicsit nehezebb a dolog, de biztos van/volt mostanság olyan ami új volt és kapott belőle, vagy ha már óvodába jár akkor kérdezd meg az óvónőket, nem-e kaptak valami újat az ebédnél?

Remélem tudtam valamilyen szinten segíteni.

Ki kell kisérletezni, mitől lehetnek a pöttyök: mosó-öblítőszer, étel vagy ital?

Üdv egy 21 hónapos kislány anyukája aki 33 hetes kismama is.

2010. márc. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk szerencsére nem volt ilyen, csak egy időben hasmenése volt (vagy inkább krémesebb volt a széklete). Akkor én írtam, hogy mikor mit eszik, ha esetleg ételtől lenne, akkor ki tudjuk szűrni. Ha ez a gyanúd, javaslom, írjad, mikor mit eszik, hátha fény derül, melyik kaja nem jó. Nálunk valószínűleg az csak fogzás miatt volt, mert mára teljesen elmúlt. 22 hós kislány anyukája.
2010. márc. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia.Az en kislanyom is allergias volt valamilyen etelre, vagy nem tudom mire, nem jottunk ra, hogy mire, kiutesek voltak a hasan, Claritin szirupot kapott ket hetig, azota nincsenek kiutesei.
2010. márc. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!