Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Természetes étvágynövelő alig...

Természetes étvágynövelő alig evő 2 évesnek?

Figyelt kérdés
Kisfiam nagyon keveset eszik.Néha úgy érzem lassan fényevő lesz.92 cm és 11kg, elég sovány,nagyon látszik a gerince és ha úgy mozdul az egész bordája. Egyébként makk egészséges, rendkívül erős immunrendszere van,még megfázva se volt soha.De nem eszik. reggelizni úgy ahogy, ebédelni, uzsonnázni nagyon ritkán és keveset. Este fél 9 körül jön meg az étvágya, de már 3/4 9 kor fürdik, utána mindig iszik egy bögre kakaót és 9 kor alszik is. Most gondoltam ilyenre, hogy csinálnék neki banánturmixot,talán abban van elég kalória, többször tejbegrízt. Mitől tudna jobban hízni,vagy hogy megjöjjön az étvágya?Béres csepp nem vált be :(

2015. aug. 24. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Ha a ygerek egészséges, akkor minek akarz vele többet eteni, mint amennyi jólesik neki?

Egyszerüen vékony alkat, és fölösleges eröltetni, hogy hízzon.


Ha mindenáron (túl)etetni akarod, azzal csak azt éred el, hogy vagy megutálja az evést, vagy rászokik a zabálásra és késöbb elhízik.

2015. aug. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, az én lányom is ekkora,2éves, 89cm és 11,6kiló. Inkább lőtyöl egész nap, mint enne - vagy ha mégis, akkor csak kekszeket... a nagyobbikkal egyszer már ezt végigcsináltuk, nála a grapefruitmag-kivonat vált be. Próbáljátok ki, nagyon jó immunerősítő és az étvágyát is meghozza. Mi is most kezdjük a kicsivel. (Arra figyelj, hogy van alkoholos verzió is belőle felnőtteknek, az olcsó, a gyerekeknekvaló 5ezer körül van, de nagyon sokáig elég.)
2015. aug. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak azt tudom javasolni, hogy találj ki valami alternatív etetési módot... piknik a jó levegőn, vagy csinálj gusztusos kis falatkákat, kínálj mesefigurás papírtányéron, játék közben, stb.


Én is fényevő voltam kiskoromban, de emlékszem két esetre, amikor jót ettem:

Egyik az volt, amikor nagymamám bundás kenyeret csinált és beletette az én játék mérlegembe, és azt játszottuk, hogy onnan harapdáltam, és néztem, hogy változik a mérleg.


A másik, amikor nagyapám csinált tepsis krumplit hagymával, és kitette tepsivel együtt az asztalra, onnan evett, magamtól odamentem és faltam vele.


Szóval ne vedd magadra, de próbáld ki, milyen ha más ad neki enni.

2015. aug. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gumicukor formájában árult vitamin. (marslakók) Nálunk bevált.
2015. aug. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kipróbálok mindent. köszi mindenkinek :)
2015. aug. 24. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!